ЦІНИ НА РЕМОНТ MOTOROLA DROID ULTRA XT1080 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА MOTOROLA DROID ULTRA – ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ З НАДАННЯМ ГАРАНТІЇ

Заміна скла Motorola DROID Ultra не буде складним завданням наших майстрів. Будь-які ненавмисні удари, падіння, попадання вологи – причина поломок цього телефону. Одна з проблем, що найчастіше зустрічаються в смартфонах Motorola DROID Ultra - пошкодження скляного покриття. Внаслідок цього можуть утворитися подряпини, тріщини, а також потертості. Найкращим вирішенням цієї проблеми буде заміна скла Моторола Дроїд Ультра, що дозволяє залишити матрицю від виробника в цілісності та безпеці. Однак у деяких випадках буде рекомендовано замінити екран Motorola DROID Ultra. Залежно від пошкоджень, буде запропоновано той чи інший вид ремонту.

Хоч би якою була несправність, майстри «МегаКомп» на Хрещатику впораються з нею. Крім того, ремонт Motorola DROID Ultra можливий у будь-якому відділенні нашого сервісного центру.

КОЛИ ПОТРІБНА ЗАМІНА ЕКРАНА У ТЕЛЕФОНІ MOTOROLA DROID ULTRA?

Часто через удари страждає дисплей. Коли на екрані з'являються смуги та плями, спостерігаються патьоки матриці або видно затемнені ділянки, значить екран пошкодився. Його потрібно замінити на новий. Заміна дисплея Motorola DROID Ultra у нас проводиться на новий робочий екран, що забезпечує якісне відображення картинки.

РЕМОНТ ТЕЛЕФОНУ МОТОРОЛУ ДРОЇД УЛЬТРА У СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ «МегаКомп»

Досвід, кваліфікація та обладнання робочих місць фахівців нашої майстерні дозволяє виконувати швидкий та терміновий ремонт телефонів Моторола. Всі роботи щодо відновлення працездатності смартфонів виконуються нашими майстрами з використанням сучасного обладнання. До широкого спектру послуг входять:

  • досконала діагностика стану телефону, що дозволяє виявити проблеми та поміняти лише пошкоджені деталі;
  • заміна будь-яких частин смартфона: скла, дисплея, корпусу, кришки акумулятора;
  • якісний ремонт після влучення всередину корпусу води.

У нас можна полагодити телефон із найскладнішими поломками. Будь-які послуги, будь то заміна екрану Моторола Дроїд Ультра або встановлення скла, будуть надані протягом кількох годин.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle