ЦІНИ НА РЕМОНТMOTOROLA MOTO G 2015 XT1540 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА MOTOROLA MOTO G 2015 ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ШВИДКО І НЕДОРОГО

Заміна скла Motorola Moto G 2015 – досить поширена процедура. Однак не всі майстерні її надають, оскільки потрібні певні навички та спеціальні інструменти. Змінити скло Motorola Moto G 2015 рекомендується за наявності тріщин або подряпин, якщо сам апарат працює нормально. Майстри сервісного центру «МегаКомп» — одні з небагатьох, хто спеціалізується на окремій заміні скла.

СМАРТФОН MOTOROLA MOTO G 2015 МАЄ 5-ДЮЙМОВИЙ ЕКРАН З ДОЗВОЛОМ 1280 Х 720 ПУНКТІВ. КВІТОПЕРЕДАЧА ПОВНІ ПРИЄМНА, А ЗАПИС ЯРКОСТІ ВИСТАЧАЄ, ЩОБ РОЗГЛЯДИТИ ІНФОРМАЦІЮ НАВІТЬ У НАЙСОНІШНИЙ ДЕНЬ. АЛЕ НЕГЛЯДЕ НА ВИСОКУ ЯКІСТЬ ЗБІРКИ, ЦЕ НЕ МОЖЕ ПОВНІСТТЮ ЗАХИСТИТИ АПАРАТ ВІД ПОШКОДЖЕНЬ.

Різка зміна температури, притискання та неакуратність власника – основні причини, з яких може знадобитися заміна скла Motorola Moto G 2015. Але не засмучуйтесь, ця процедура дозволяє зберегти оригінальну матрицю, а також заощадити Ваш бюджет.

КОЛИ ПОТРІБНА ЗАМІНА ЕКРАНА MOTOROLA MOTO G 2015?

 Рекомендується замінити дисплей Motorola Moto G 2015 за таких обставин:

 1. зображення відображається з дефектами,
 2. сенсор не реагує на команди,
 3. видно биті пікселі і бриж по екрану,
 4. неполадки у роботі підсвічування.

У сервісному центрі заміна екрана Motorola Moto G 2015 виконується за лічені години. Завдяки постійному наявності витратних матеріалів та запчастин, ми можемо полагодити Ваш гаджет у будь-який потрібний для Вас час. Також ми надаємо гарантію на всі послуги та ніколи не відмовляємося від неї.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ РЕМОНТ MOTOROLA MOTO G 2015?

Дізнатися точну вартість ремонту Motorola Moto G 2015 Ви можете на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними номерами. Більше того, Ви можете привезти до нас свій телефон зі своїми деталями, тоді ремонт Motorola Moto G 2015 коштуватиме Вам ще дешевше. Ми знаходимося майже у всіх районах Харкова неподалік метро, ​​тому нас легко знайти. Ремонтуємо техніку по всій Україні через Нову Пошту. Звернувшись до нас, щоб відремонтувати Motorola Moto G 2015, Ви отримаєте:

 1. безкоштовну глибоку діагностику,
 2. гарантію на проведені роботи,
 3. телефон на заміну,
 4. новітнє обладнання,
 5. великий асортимент надійних деталей,
 6. клієнтоорієнтованість.

Більше того, вранці кожен може отримати десятивідсоткову знижку на будь-який вид ремонту, що дозволить заощадити не лише сімейний бюджет, а й час. У разі виникнення будь-яких питань, сміливо пишіть в онлайн-чат, ми завжди на зв'язку!

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle