ЦІНИ НА РЕМОНТMOTOROLA DROID MAXX XT1080M З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА MOTOROLA DROID MAXX – ДОСТУПНА ПОСЛУГА ДЛЯ Жителів ХАРКОВА ТА ІНШИХ МІСТОВ УКРАЇНИ

Заміна скла Motorola DROID Maxx виконується в умовах добре оснащеної необхідним обладнанням та інструментарієм майстерні. Усі роботи проводять досвідченими кваліфікованими інженерами із дотриманням технологічного процесу. В основі поломки цієї частини лежать такі фактори:

  • ненавмисні удари;
  • сильні падіння;
  • перевищення допустимої межі високих та низьких температур.

Причини пошкодження цього елемента можуть бути різними: і неправильна експлуатація, недотримання елементарних правил користування девайсом. За таких дефектів буде запропоновано заміну скла Моторола Дроїд Макс.

Будь-яке механічне пошкодження гаджета не повинно уникнути уваги користувача. Якщо своєчасно відправити ремонт Motorola DROID Maxx, можна уникнути виходу з експлуатації інших деталей. У нас можна замінити пошкоджену деталь на нову. 

КОЛИ ПОТРІБНА ЗАМІНА ЕКРАНА У ТЕЛЕФОНІ МОТОРОЛУ ДРОЇД МАКС?

Вам буде рекомендовано замінити дисплей Motorola DROID Maxx, коли на екрані:

  • утворилися плями та смуги, що заважають бачити зображення;
  • на захисному склі з'явилися тріщини та сколи;
  • зникла картинка або вона взагалі не відображається.

Поміняти екран – найкраще рішення, якщо було виявлено такі несправності.

РЕМОНТ СМАРТФОНУ МОТОРОЛУ ДРОЇД МАКС 

Звертаючись у наш сервісний центр, Вам не потрібно переживати, якщо Вам потрібна заміна екрану Motorola DROID Maxx. Є майже 100-відсоткова ймовірність, що Ваш смартфон знову функціонуватиме після проведеного ремонту. Нашими фахівцями вже проводилася як заміна екрану Моторола Дроїд Макс, так і інші дії з цією моделлю. А скільки інших мобільних телефонів від інших брендів пройшло через їхні руки – порахувати неможливо. Такий багатий досвід за плечима наших майстрів дозволяє полагодити телефон Моторола з гарантією на тривалий термін.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle