РЕМОНТ СМАРТФОНІВ NOKIA У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Ремонт смартфонів Nokia

Телефони Нокіа відрізняються високою надійністю та функціональністю. Вони здатні прослужити багато років, виконуючи всі основні завдання. При цьому навіть з дбайливим поводженням з часом можуть виникати деякі несправності. В такому випадку ремонт телефонів Nokia у Харкові від майстрів "МегаКомп" стане відмінним рішенням для кожного. Фахівці готові провести швидку діагностику, виявити причини несправності, усунути їх із мінімальними витратами. На всі роботи надається гарантія, тому можна не перейматися якістю обслуговування.  

Виберіть модель пристрою

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Коли потрібно ремонтувати телефон Nokia?

Мобільні телефони Nokia зазвичай працюють справно. При цьому згодом можуть виникнути програмні або апаратні проблеми. Для їх усунення потрібно використовувати спеціальне обладнання, яке є лише у спеціалістів сервісного центру. Досвідчені майстри готові виконати будь-які роботи незалежно від складності, використовуючи свої знання та навички. Вони зможуть упоратися з такими неполадками:

 • попадання всередину корпусу води у великих кількостях - вода негативно впливає на всі мікросхеми, знижуючи функціональність техніки;
 • сильні механічні пошкодження – тут важливо оперативно замінити зламані деталі оригінальними новими;
 • неполадки з мікросхемами – у такій ситуації фахівці змінюють материнську плату, що дозволяє забезпечити своєчасний ремонт та забезпечити функціональність техніки;
 • швидка втрата заряду – у такому разі допоможе заміна старого акумулятора на новий з аналогічною потужністю.

Часто на ремонт Nokia в Харкові потрапляють смартфони зі зламаними слотами для SIM-карток або зарядних пристроїв. У такому разі проводиться діагностика, щоб встановити причину появи несправності. Наприклад, проблема може бути пов'язана з порушенням контактів або фізичною поломкою самого роз'єму. Вибір методу обслуговування залежить від індивідуального випадку. Тому не рекомендується самостійно намагатися відновити зламану техніку.

Чому слід користуватися професійними послугами?

У сервісному центрі Nokia у Харкові є необхідне обладнання для проведення обслуговування на високому рівні. Всі майстри мають досвід і знання для забезпечення високої якості виконання послуги. Серед основних видів робіт слід звернути увагу на такі:

 • Заміна екрану Нокіа. Багато хто приходить з тріснутими або розбитими екранами через відсутність захисного скла або неакуратне поводження. Зазвичай заміна дисплея відбувається досить швидко залежно від конкретної ситуації.
 • Заміна динаміка чи мікрофона. Зазвичай, ця процедура не займає багато часу. Поломка може бути пов'язана з природним зношуванням шлейфу або механічною неполадкою. Якщо помітний нехарактерний тріск або інші звуки, краще звернутися до фахівців за ремонтом смартфона.
 • Заміна гнізда для зарядного пристрою. Зазвичай цей роз'єм змінюють новий, щоб відновити функціональність пристрою.
 • Заміна кнопок керування. Вони можуть неправильно функціонувати через вплив різних негативних факторів.

Фахівці готові виконати ремонт телефонів Nokia, незалежно від складності в максимально короткі терміни.

Переваги ремонту смартфонів Nokia

Компанія "МегаКомп" здійснює професійний сервіс смартфонів Nokia. Серед переваг співпраці:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • оперативне обслуговування;
 • доступні ціни на ремонт;
 • кур'єрська доставка відремонтованої техніки;
 • зручні способи співробітництва;
 • офіційна гарантія на ремонтні роботи.

Щоб замовити ремонт телефонів в Харкові, достатньо звернутися за контактним номером або замовити зворотній дзвінок. Консультанти дадуть відповіді на всі питання, допоможуть підібрати оптимальний варіант сервісного обслуговування смартфона.

Як оформити замовлення на ремонт NOKIA

Ми прагнемо економити ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати по гарячій лінії:
 • 0-800-331-508 (безкоштовно з усіх операторів України
 • (095) 061-58-93;
 • (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм:
 • (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого ставлення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки Nokia. Чекаємо Вас!

Вартість послуг з ремонту телефонів Nokia

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle