РЕМОНТ СМАРТФОНІВ ONEPLUS У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Телефони One Plus останнім часом стають все більш популярними та затребуваними серед широкого кола користувачів. Незважаючи на високу якість, згодом дані смартфони втрачають свої високі експлуатаційні властивості. Ремонт телефонів One Plus у Харкові та Україні – це один із напрямків роботи нашого сервісу МегаКомп. У нас працюють професійні майстри з великим досвідом, що дозволяє виконувати завдання будь-якої складності у мінімальні терміни. Під час обслуговування ми використовуємо лише оригінальні комплектуючі, тому відповідаємо за результат.

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

поширені несправності

Замовити ремонт телефонів One Plus в Харкові може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, багато хто стикається з тим, що телефон починає сильно грітися, а екран перестає нормально реагувати на натискання. Часто у девайса пропадає зв'язок або спостерігаються інші несправності мережі. Найкращим рішенням у подібних ситуаціях стане звернення до професійного сервісу. Необхідно провести ретельну діагностику, після чого можна буде встановити можливу причину несправності. Ми виконуємо різні види робіт із ремонту смартфонів One Plus:

 • Чищення від пилу. Часто причиною нагрівання або інших поломок стає велика кількість пилу, який потрапляє на різні функціональні елементи. У такому разі необхідне професійне чищення за допомогою спеціального обладнання.
 • Заміна пам'яті. У деяких випадках недостатня пам'ять стає причиною багатьох проблем у роботі програмного забезпечення.
 • Не підключається до Інтернету. Деякі смартфони не підключаються до мобільного чи стаціонарного інтернету. Це призводить до необхідності заміни мережевої карти або виконання інших видів робіт.
 • Заміна тачскріну, екрану. Такий вид робіт потрібен у тих ситуаціях, коли дисплей було розбито. Рекомендується використовувати оригінальні запчастини для обслуговування та ремонту подібних поломок. У нашому сервісі ви знайдете все необхідне обслуговування.
 • заміна акумулятора. Згодом батарея зношується та перестає накопичувати заряд надовго. У такому випадку необхідно провести своєчасну заміну, що дозволить продовжити термін служби пристрою.

Також багато користувачів стикаються з проблемою того, що пристрій не вмикається, не підключається до мережі та не заряджається. У такому разі слід негайно звернутися до досвідчених фахівців щодо діагностики. Вони одразу виявлять причини неполадки виконають ремонт телефонів One Plus у Харкові дешево та якісно.

Як залишити заявку?

Для початку вам необхідно звернутися до наш сервіс для ремонту телефону у Харкові. Для цього ви можете залишити заявку на сайті або звернутися за контактним номером. Наші співробітники проконсультують вас із усіх питань, допоможуть виявити причину несправності. Також ви можете одразу прийти до нашого сервісу для того, щоб віддати телефон на оцінку та виконати терміновий ремонт. Фахівці готові виконати замовлення будь-якої складності у мінімальні терміни.

Чому слід вибрати наш сервіс?

МегаКомп пропонує здійснити ремонт телефонів One Plus у Харкові недорого з мінімальними витратами для наших клієнтів. Ми пропонуємо високу якість обслуговування та високі результати. Серед головних переваг наших послуг:

 • безкоштовна діагностика неполадок вашого смартфона;
 • використання виключно оригінальних запчастин для обслуговування та ремонту;
 • оперативне виконання замовлень незалежно від складності;
 • гарантія на всі виконані роботи.

Вартість ремонту телефону One Plus називається відразу після діагностики та оцінки трудомісткості завдання. Залишайте заявку вже зараз, якщо ви зіткнулися з необхідністю ремонту смартфона.

Як оформити замовлення на ремонт ONEPLUS

Ми прагнемо економити ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати по гарячій лінії:
 • 0-800-331-508 (безкоштовно з усіх операторів України
 • (095) 061-58-93;
 • (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм:
 • (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого відношення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки Oneplus. Чекаємо Вас!

Вартість ремонту телефонів ONEPLUS

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle