РЕМОНТ ТЕЛЕФОНІВ OUKITEl У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

У процесі експлуатації будь-яка техніка зношується та втрачає свої експлуатаційні властивості. Саме тому важливо своєчасно звернутися до спеціалістів для технічного обслуговування. Ремонт телефонів OUKITEl у Харкові та Україні – це один із основних напрямків роботи компанії «МегаКомп». У нас працюють кваліфіковані співробітники, які використовують сучасне діагностичне обладнання та оригінальні запчастини для технічного обслуговування пристрою.

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Коли краще користуватися професійним ремонтом OUKITEl?

У процесі експлуатації мобільний телефон OUKITEl може зламатися. Звичайно, смартфони цієї марки відрізняються відносно невисокою вартістю, гарною продуктивністю та оптимальними функціональними можливостями. При цьому краще не користуватися несправним пристроєм, оскільки це може призвести до погіршення проблеми.

Найкраще замовити ремонт телефону OUKITEl за перших ознак несправностей, що дозволить уникнути проблем. Серед найпоширеніших проблем виділяють такі:

 • швидке розрядження телефону;
 • батарея не заряджається до максимального рівня та постійно нагрівається при використанні;
 • некоректне відображення інформації на дисплеї та відображення різних артефактів;
 • сенсор перестає реагувати на натискання;
 • програми працюють некоректно, а операційна система постійно «зависає», тому потрібне перезавантаження;
 • неможливість підключитися до Wi-Fi;
 • пристрій "не бачить" SIM-карту;
 • попадання рідини на корпус.

У всіх випадках потрібний професійний повторна збірка смартфона OUKITEl. Наші спеціалісти проведуть оперативну діагностику, щоб відремонтувати гаджет та відновити його функціональність.

Які послуги ремонту OUKITEl доступні?

Причини поломки OUKITEl можуть бути різними. Наші майстри мають великий досвід, що дозволяє їм проводити оперативну діагностику, надаючи висококваліфікований сервіс. Серед основних видів послуг з ремонту OUKITEl слід виділити такі:

 • Заміна матриці. Ми проводимо повну заміну сенсорного екрана, якщо він був розбитий або не реагує на торкання користувача.
 • Перепрошивка операційної системи. Якщо операційна система та програмне забезпечення працюють некоректно, потрібна термінова переустановка.
 • Чищення або повна заміна звукових модулів. Потрібно в тих випадках, коли пристрій неправильно обробляє звуки.
 • Заміна акумулятора на новий у разі виходу з ладу.
 • Чищення та просушування після намокання. В результаті девайс працюватиме як новий.

Ціна на ремонт OUKITEl доступна для кожного. Ми проведемо оперативну діагностику та ремонтні роботи з огляду на особливості конкретного випадку. При обслуговуванні ми використовуємо лише оригінальні деталі та високоякісне обладнання.

У чому переваги наших послуг?

Наш сервісний центр «МегаКомп» працює над тим, щоб ви могли скористатися тільки найякіснішим і найнадійнішим сервісом ремонту OUKITEl на вигідних умовах. Ви можете скористатися послугами, звернувшись безпосередньо до нашого сервісу або замовивши службу кур'єрської доставки. Ми швидко проведемо діагностику, виявимо проблеми та визначимо спектр робіт. Серед головних переваг наших послуг:

 • оперативне реагування;
 • якісний ремонт телефонів;
 • використання оригінальних запчастин;
 • високий професіоналізм працівників;
 • консультації з усіх питань.

Наші майстри завжди готові надати комплексну інформацію щодо ремонту телефону OUKITEl у Харкові. Ми допоможемо зберегти ваш гаджет в цілості, продовжимо термін його служби і надамо повний спектр ремонту, щоб ви могли якомога довше працювати з улюбленою технікою.

Як оформити замовлення на ремонт OUKITEL

Ми прагнемо тогоу, щоб заощаджувати ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати по гарячій лінії:
 • 0-800-331-508 (Безкоштовно з усіх операторів України)
 • (095) 061-58-93;
 • (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм:
 • (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого відношення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки OUKITEL. Чекаємо Вас!

Вартість послуг по ремонту телефонів OUKITEL

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle