РЕМОНТ СМАРТФОНІВ REALME У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Ремонт телефонів Realme у Харкові та Україні – це одна з основних послуг нашого сервісу МегаКомп. Наші майстри готові виконати професійне обслуговування будь-якої моделі незалежно від складності та занедбаності поломки. Ми використовуємо лише якісні сертифіковані комплектуючі, тому гарантуємо високу якість виконання робіт. Ви завжди можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією з усіх питань.

Виберіть модель пристрою

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Поширені пошкодження телефонів Realme

Багато користувачів телефонів Realme стикаються з різними поломками, тому дуже важливо своєчасно звернутися до професійного сервісу за обслуговуванням. Для початку необхідно провести повноцінну діагностику, після чого вже можна ухвалити рішення про подальші дії. Замовити ремонт телефонів Realme у Харкові може знадобитися у таких випадках:

 • Мобільний телефон не вмикається. Це може бути пов'язано з кількома причинами. Наприклад, у вас зламався зарядний роз'єм, у такому разі смартфон перестає реагувати на зарядку. Також часто проблема може бути пов'язана з ключовим контролером, розташованим на материнській платі.
 • Немає мобільного зв'язку. Якщо ви не можете нікуди зателефонувати, тоді вам слід звернутися в наш сервіс для ремонту телефону Realme в Харкові. Проблема може бути пов'язана з поломкою модуля мережі або несправністю SIM-картки, що визначається індивідуально для кожного.
 • Пристрій швидко розряджається. Це може бути пов'язане з втратою ємності батареї та багатьма іншими якостями, тому вам необхідно відразу звернутися в сервіс за професійною допомогою.
 • Після падіння телефону немає зображення. Це може бути пов'язане з поломкою шлейфу або дисплейного модуля. Ці деталі можна легко замінити, якщо вчасно звернутись до сервісу.
 • Пристрій повільно працює. Це може бути пов'язано з некоректною установкою програмного забезпечення або недостатньою кількістю вільної пам'яті.

Наші майстри з ремонту телефонів Realme готові виконати всі ці роботи. Вони мають великий досвід і знання, що дозволяє максимально швидко вирішувати завдання будь-якої складності.

Діагностика та ремонт

Для початку вам необхідно звернутися до нашого сервісу, залишивши заявку або звернувшись за контактним номером. Для початку наші майстри проводять діагностику для того, щоб визначити причину несправності, ґрунтуючись на всіх ознаках. Далі фахівець призначає спектр робіт та вартість, Після чого приступає до виконання. У нас можливий швидкий ремонт, якщо вам потрібно терміново отримати телефон. Вартість ремонту телефону Realme у Харкові залежатиме від різних факторів, тому вона визначається індивідуально для кожного клієнта. Високий професіоналізм та продуманий підхід дозволяють нам гарантувати найдоступніші ціни на послуги.

Переваги нашого сервісу

Наш сервісний центр з ремонту телефонів Realme у Харкові завжди готовий надати вам свої послуги. Серед головних переваг співробітництва:

 • Високий професіоналізм майстрів, які готові виконати найскладніші завдання у мінімальні терміни.
 • Оптимальне співвідношення ціни та якості – ми пропонуємо найдоступніші ціни на ринку.
 • Гнучка система знижок для наших клієнтів.
 • Фірмова гарантія на всі види робіт.
 • Використання оригінальних запчастин під час обслуговування вашого смартфона.
 • Виконання термінового ремонту для клієнтів за потреби.

Всі умови застережені заздалегідь, тому ви можете нам довіряти. Ми готові виконати ремонт телефонів Realme у Харкові швидко з мінімальними витратами для вас. Залишайте заявку або звертайтесь за контактним номером для оформлення замовлення.

Як оформити замовлення на ремонт REALME

Ми прагнемо економити ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати по гарячій лінії:
 • 0-800-331-508 (безкоштовно з усіх операторів України
 • (095) 061-58-93;
 • (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм:
 • (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого відношення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки Realme. Чекаємо Вас!

Вартість послуг з ремонту телефонів REALME

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle