РЕМОНТ СМАРТФОНІВ VIVO У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Ремонт телефонів Виво у Харкові

Ремонт телефонів Vivo у Харкові – це один із напрямків роботи нашого сервісу МегаКомп. З поломкою улюбленого телефону може зіткнутися кожен, тому необхідно вжити всіх дій для відновлення пристрою. Досвідчені майстри допоможуть виконати ремонт телефону у Харкові з мінімальними витратами для вас. Вам достатньо залишити заявку, а фахівці швидко опрацюють ваш запит у оптимальні терміни.

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Коли може знадобитися ремонт телефону Vivo?

Найближчий ремонт телефонів Vivo у Харкові може знадобитися у будь-який момент. Це пов'язано з різними поломками. Наприклад, у процесі експлуатації у смартфона зламався екран чи сенсор. У деяких випадках перестає реагувати операційна система. Інші користувачі стикаються з тим, що телефон швидко розряджається. Навіть для встановлення операційної системи та налаштування програмного забезпечення важливий професійний підхід. Фахівці нашого сервісного центру готові виконати будь-які роботи після попередньої діагностики.

Поширені поломки

Замовити ремонт телефонів Vivo – це можливість отримати високоякісне обслуговування з мінімальними витратами. Наші майстри надають широкий спектр послуг, серед яких виділяють такі:

 • Заміна сенсорного екран. Може знадобитися у випадках, коли перестав реагувати сенсорний модуль. Також заміну проводять тоді, коли екран тріснув, луснув у разі падіння чи інших негативних зовнішніх впливів.
 • Заміна роз'ємів для заряджання, навушників. Згодом будь-які рознімання зношуються, втрачаючи свої експлуатаційні якості. Саме тому може знадобитися професійний ремонт та заміна дрібних деталей. Така робота виконується дуже швидко.
 • перепрошивка операційна система. Це може знадобитися у разі великих збоїв. Не слід самостійно намагатися перевстановлення операційної системи без належного досвіду, оскільки у вас можуть виникнути інші проблеми.
 • Відновлення функціональності пристрою після промокання. Часто користувачі стикаються з проблемою намокання смартфона. Наприклад, вони випадково проливають на нього склянку з водою або кидають у ємність. У такому випадку важливо провести цілий спектр робіт для сушіння та відновлення.

Великий досвід роботи наших фахівців дозволяє провести ремонт телефонів Vivo у Харкові швидко та точно, враховуючи індивідуальні потреби клієнтів. Відразу після діагностики ми називаємо ціну, а жодних прихованих платежів чи доплат не вимагаємо.

Чому слід звернутися до нашого сервісу?

Спеціалісти сервісу МегаКомп готові виконати професійний ремонт мобільних телефонів у Харкові та Україні незалежно від складності. Якщо вам потрібна консультація, ви завжди можете звернутися, щоб вирішити проблему. Серед головних переваг нашого обслуговування виділяють:

 • Використання виключно оригінальних деталей при заміні, тому ви можете бути впевнені як виконання робіт.
 • Виконує ремонт у мінімальні терміни. Ми готові відремонтувати ваш смартфон максимально швидко у разі потреби.
 • Надаємо фірмову гарантію на всі види робіт. Ми відповідаємо за результати.
 • Діагностику проводимо повністю безкоштовно виявлення причини неполадок.

Ціна ремонту телефонів Vivo у Харкові вас приємно порадує. Після проведення діагностики ми відразу називаємо вартість та термін виконання замовлення, щоб ви розуміли, на який результат можна розраховувати. Якщо у вас виникають запитання, звертайтесь за контактним номером або залишайте заявку.

Як оформити замовлення на ремонт VIVO

Ремонт телефонів Виво у Харкові

Ми прагнемо економити ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати по гарячій лінії:
 • 0-800-331-508 (безкоштовно з усіх операторів України
 • (095) 061-58-93;
 • (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм:
 • (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого відношення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки Vivo. Чекаємо Вас!

Вартість послуг з ремонту телефонів Vivo

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle