Ремонт телефону Xiaomi REDMI 3 PRO 2015112 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ XIAOMI REDMI 3 PRO 2015112 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З їх заміни

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ XIAOMI REDMI 3 PRO: ПРОБЛЕМИ З МІКРОФОНОМ

Ремонт Xiaomi Redmi 3 Pro у сервісному центрі «МегаКомп» проводиться на підставі даних, отриманих під час діагностики, що надається нашим клієнтам безкоштовно.

Серед поширених поломок, властивих смартфону даної моделі, на особливу увагу заслуговує несправність мікрофона. Якщо під час діагностики встановлюється, що несправний мікрофон, його необхідно замінити. Однак, в більшості випадків, саме зовнішні фактори, такі як волога або пил, призводять до втрати функціональності мікрофона. Якщо не зробити своєчасно просушування та чищення мобільного пристрою, то наслідки можуть виявитися серйозними.

Корозійні процеси можуть продовжуватися досить довго і мати прихований характер. Чим більше часу пройшло з попадання вологи, тим менше шансів на відновлення повної функціональності Вашого девайсу. З урахуванням того, що за роботу мікрофона відповідають кілька елементів, встановити який саме з них вийшов з ладу можна виключно в умовах професійно обладнаної майстерні.

При зверненні до майстерні «МегаКомп», Ви отримаєте безкоштовну консультацію про причину порушення роботи Вашого девайсу та способи її усунення. Більш детальну інформацію щодо того, скільки буде коштувати ремонт Сяомі Редмі 3 Про, Ви можете отримати, зв'язавшись з нашими менеджерами за допомогою:

  1. Вайбер або Телеграм;

  2. Послуги "зворотний дзвінок";

  3. Електронної пошти.

ЗАМІНА ЕКРАНА КСІОМИ РЕДМІ 3 ПРО – ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ПОВЕРНУТИ ЕСТЕТИКУ ДЕВАЙСА

Незважаючи на те, що сучасні смартфони дуже надійні і мають уразливі місця, одним з яких вважається дисплей. Порушення правил експлуатації, вплив зовнішніх факторів, а також механічні дії на екран можуть призвести до порушення його цілісності або збою в роботі. У цьому випадку рекомендується звернутися за допомогою до спеціалістів.

Завітавши на сервісний центр «МегаКомп», Ви отримаєте не тільки безкоштовну консультацію, але й діагностику девайсу. Необхідно відзначити, що навіть незначна тріщина на екрані, на яку багато користувачів можуть не звертати уваги, може призвести до того, що потрібний серйозний ремонт. Пов'язано це з тим, що через тріщину в девайс потрапляє не тільки пил, а й волога, яка поступово знищує девайс. Професійно виконана заміна дисплея Сяомі Редмі 3 Про дозволить повернути смартфону привабливий зовнішній вигляд та гарну працездатність.

Чому послугу заміни скла Xiaomi Redmi 3 Pro краще замовляти у сервісному центрі «МегаКомп»

Якщо в результаті падіння або удару на склі з'явився невеликий скол або тріщина, заміна скла Xiaomi Redmi 3 Pro в сервісному центрі "МегаКомп" - ідеальне рішення. Використання найновішого обладнання, як і багаторічний досвід наших фахівців, дозволяють гарантувати якісний результат. До того ж, клієнту не доведеться довго чекати, адже в будь-якій з наших філій є оригінальне скло або високоякісні копії для смартфонів даної моделі.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle