Ремонт телефону Xiaomi MI4 (ВЕРСІЇ S/I) в Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ XIAOMI MI4 (ВЕРСІЇ S/I) З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ XIAOMI MI4: БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА

Ремонт Xiaomi Mi4 здійснюється в сервісному центрі "МегаКомп" професійними фахівцями, які точно знають "слабкі місця" сучасних смартфонів і можуть встановити причину будь-якої поломки за кілька хвилин. Клієнту потрібно лише привезти девайс до майстерні, щоб відразу ж дізнатися, скільки коштуватиме. ремонт Сяомі Мі 4 у разі.

Довірившись досвіду наших фахівців, кожен клієнт отримує:

 1. Оперативне виконання ремонтних робіт будь-якої складності;

 2. Якісний рівень сервісу;

 3. Економію завдяки розумній ціновій політиці;

 4. Якісний результат незалежно від характеру та складності поломки;

 5. Безкоштовну діагностику.

Філії сервісного центру «МегаКомп» знаходяться у Харкові та області, тому наші клієнти можуть легко дістатися до нас.

ПРИ ЯКИХ ПОЛОМКАХ ПОТРІБНА ЗАМІНА ЕКРАНА КСІОМІ МІ4

Смартфони Xiaomi мають не тільки розширений функціонал, але й надійний ступінь захисту. Однак, як і раніше, «головним болем» залишається дисплей, вірніше, проблеми, що з ним часто виникають. Незначна механічна дія, легкий удар або падіння навіть на м'яку поверхню можуть стати причинами того, що на поверхні дисплея з'являться тріщини або екран, перестане функціонувати.

Якщо при візуальному огляді девайса на екрані видно плями, смуги, патьоки та інші артефакти, єдиним правильним рішенням у цьому випадку буде звернення до сервісного центру «МегаКомп». Наші майстри проведуть діагностику, встановлять причину поломки та виконають ремонтні роботи. Слід зазначити, що єдиним оптимальним рішенням стане заміна дисплея Сяомі Мі4.

У нас є велика кількість фірмових екранів для смартфона даної моделі, тому вже наступного дня ми повернемо клієнту відновлений девайс та надамо гарантію.

Заміна скла Xiaomi Mi 4: найсучасніші технології, найновіше обладнання

Кваліфіковані та досвідчені майстри сервісного центру "МегаКомп" виконують ремонтні роботи будь-якої складності з відновлення функціональності смартфонів Xiaomi. Щоб гарантувати клієнту якісний результат, наші фахівці мають для цього все необхідне:

 1. Великий досвід та теоретичні знання;

 2. Фірмові комплектуючі;

 3. Сучасне обладнання та професійні інструменти.

Відмінною особливістю нашого сервісного центру є те, що наші майстри використовують передові технології для досягнення необхідного результату. Наприклад, заміна скла Xiaomi Mi 4 виконується з використанням ОСА-плівки, що забезпечує якісну передачу зображення. До того ж, плівка, що самоклеїться, зберігає свої якості протягом тривалого періоду часу.

Отримати безкоштовну консультацію щодо наших послуг Ви можете у будь-якому представництві сервісного центру «МегаКомп. Про проблему з Вашим девайсом Ви можете розповісти нашому менеджеру, зв'язавшись з нами за вказаними на сайті компанії телефонними номерами.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle