Ремонт телефону Xiaomi MI4C в Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ XIAOMI MI4C З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ XIAOMI MI4C: ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ, КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Ремонт Xiaomi Mi4c в залежності від характеру поломки вимагає від користувача певних фінансових витрат. Відновити працездатність Вашого девайсу, надавши якісний сервіс, який не вдарить по Вашій кишені, допоможуть дипломовані спеціалісти спеціалізованої майстерні «МегаКомп». Використовуючи сучасне обладнання, застосовуючи свій досвід і накопичені знання, наш майстер не тільки встановить причину несправності, але і зробить заміну деталі, що прийшла в непридатність.

Вартість ремонтних робіт виявиться доступною для будь-якого бюджету, незважаючи на те, що ми використовуємо виключно оригінальні комплектуючі та високоякісні копії. Підсумковий результат не викликає у нас сумніву, у зв'язку з чим на ремонт Сяомі Мі 4сі надається гарантія на строк до 3 місяців.

Оцінити переваги наданих послуг нескладно. Користувачеві несправного девайсу необхідно подати заявку на обслуговування будь-яким із запропонованих способів:

  1. Зателефонувавши по одному із зазначених на офіційному сайті компанії телефонного номеру;

  2. Надіславши лист за допомогою електронної пошти;

  3. Замовивши послугу «зворотний дзвінок»;

  4. Зв'язавшись з нашими консультантами через Вайбера або Телеграма.

Клієнт також може під'їхати до сервісного центру «МегаКомп». У розділі «Контакти» на нашому сайті представлена ​​інформація про місцезнаходження наших філій у місті Харкові та області.

КОЛИ ПОТРІБНА ЗАМІНА ЕКРАНА КСІОМІ МІ4Ц

Внаслідок необережного поводження з девайсом, дисплей може втратити свою цілісність та функціональність. Наприклад, в результаті механічної дії на смартфон, екран можуть «прикрасити» різні тріщини. Не має жодного значення, скільки таких тріщин з'явилося, заміна дисплея Сяомі Мі 4ц - це оптимальне рішення в ситуації, що склалася.

Важливо запам'ятати, що при наявності механічних пошкоджень екрана ремонт екрана неможливий. За більш сприятливих обставин причиною збою в роботі дисплея можуть стати проблеми з контролером зображення, несправність шлейфу. Тут можна обмежитись ремонтом проблемних елементів.

Фахівці сервісного центру "МегаКомп" проведуть безкоштовну діагностику поломки і точно встановлять причину несправності. Грамотний підхід до виконання замовлень будь-якої складності, оптимальні терміни, висока якість сервісу та прийнятна вартість – ось головні причини, через які ремонт свого смартфона можна довірити мобільній майстерні «МегаКомп».

Заміна скла Xiaomi Mi 4c з наданням гарантії

У сервісному центрі «МегаКомп» працюють справжні професіонали своєї справи, які мають теоретичні знання та практичні навички у сфері ремонту цифрової техніки. До того ж, у будь-якій нашій філії є великий асортимент як оригінальних комплектуючих, так і високоякісних копій. Саме тому після того, як заміна скла Xiaomi Mi 4c буде зроблена, ми надаємо своїм клієнтам гарантію

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle