Ремонт телефону Xiaomi MI NOTE в Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ XIAOMI MI NOTE З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЕКСТРЕННИЙ РЕМОНТ XIAOMI MI NOTE ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ В МІНІМАЛЬНІ ТЕРМІНИ
Смартфон Xiaomi Mi Note не можна назвати новим, адже він був випущений у січні 2015 року, але його характеристичний набір досі залишається актуальним навіть для найвибагливіших користувачів. Перед нами 5,7-дюймовий фаблет із 4-ядерним чіпсетом, 3 Гб оперативної пам'яті та 13-мегапіксельною камерою від Sony. гаджет зручно використовувати і в домашніх, і в робочих умовах, але надто активна експлуатація зазвичай відбивається на загальній працездатності, через що через деякий час користувача буде потрібний ремонт Ксіомі Мі Нот.
 
Різні мобільні системи вимагають до себе різного відношення, тому що для них характерні індивідуальні поломки та відхилення. Але в сервіс-центрі МегаКомп виділили неполадки, які трапляються з китайським планшетофоном найчастіше:
 
1. Несправності дисплея. Великий 5,7-дюймовий екран дуже вразливий до зовнішнього фізичного впливу, а також до програмних збоїв. І якщо механічні ушкодження можна побачити неозброєним оком, то софтові збої визначаються лише після ретельної діагностики.
 
2. Ушкодження захисного скла. Екран смартфона захищений додатковою панеллю зі зносостійкого гартованого скла Gorilla Glass 3, але і з ним можуть статися неприємні ситуації, які можуть призвести до серйозних неполадок. І полагодити Сяомі Мі Ноут з розбитим склом можна лише одним методом — повною заміною деталі.
 
3. Збої після намокання. Контакти з вологою небезпечні для всіх систем смартфона, тому фахівці рекомендують принести намокше пристрій у сервіс-центр ще до того, як поломка виявить себе повною мірою.
 
4. Обриви внутрішніх контактів та шлейфів. Усі апаратні модулі з'єднані між собою за допомогою тонких внутрішніх контактів та порушення цілісності будь-якого з них може призвести до серйозних неприємностей. Найчастіше проблемне з'єднання можна запаяти, але іноді може знадобитися переустановка всієї системи.
 
Наш салон МегаКомп надає послуги з відновлення всіх зовнішніх та внутрішніх компонентів відомого фаблету. У салоні можна відремонтувати Xiaomi Minote з технічними та програмними відхиленнями, при цьому ми беремо на себе всі труднощі щодо надання змінних деталей.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle