Ремонт телефону Xiaomi MI8 M1803E1A в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ XIAOMI MI8 M1803E1A З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА XIAOMI MI 8: ІННОВАЦІЙНЕ РІШЕННЯ ПОШИРЕНОЇ НЕСПРАВНОСТІ

Заміна скла Xiaomi Mi 8 у більшості майстерень міста Харкова здійснюється за допомогою технології LOCA, так званого рідкого оптично-чистого клею.

Дипломовані спеціалісти СЦ «МегаКомп» проводять ремонт Сяомі Мі8 у разі виходу з ладу тачскрину із застосуванням високотехнологічної ОСА-плівки. Впровадження подібної технології потребує використання функціонального та дорогого обладнання, спеціалізованих приміщень та відповідних практичних навичок. Сучасна матеріально-технічна база сервісного центру «МегаКомп», а також наявність кваліфікованого персоналу, дають нам можливість протягом кількох днів відновити зовнішню естетику та працездатність гаджета, на дисплеї якого після падіння утворилися тріщини та сколи.

ЧОМУ ЗАМІНА ЕКРАНА СЯОМИ МІ 8 ПРОВОДИТЬСЯ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ДІАГНОСТИЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ ГАДЖЕТУ

Сучасні екрани, незважаючи на гарний ступінь захисту, як і раніше, чутливо реагують на механічні впливи і контакт з рідиною. Порушення цілісності дисплея у вигляді тріщин або поява на склі плям свідчать про видимі несправності. У той самий час, поломка може мати глибинний, комплексний характер, специфіку якого можна встановити лише під час діагностики девайса.

Фахівцям сервісного центру «МегаКомп» потрібно лише 20 хвилин, щоб виявити несправність. На основі отриманих результатів проводиться заміна екрану Сяомі Мі 8 або встановлюється новий тачскрин. За допомогою до наших майстрів Ви можете звернутися до будь-якої нашої філії, розташованої в місті Харкові та області. Адреси наших представництв детально вказані на офіційному сайті компанії у розділі "Контакти".

Ремонт Сяомі Мі8: причини несправності зовнішніх роз'ємів

Існує ціла низка факторів, які можуть призвести до появи проблем із підключенням зовнішніх пристроїв на гаджеті:

• Попадання в роз'єм частинок для сміття, дощу або снігу;

• Деформація порту внаслідок фізичних пошкоджень мобільного пристрою;

• Пошкодження шлейфу.

Майстри, залежно від характеру несправності, відновлять працездатність роз'ємів, а у разі сильного зношування проведуть їх заміну. Ремонтні роботи будь-якої складності, чи то заміна скла Xiaomi Mi 8 або відновлення цілісності шлейфу, - виконуються протягом кількох годин, після чого функціональність гаджета тестується.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle