Ремонт телефону Xiaomi REDMI MI-TWO M2S в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ XIAOMI REDMI MI-TWO M2S З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ XIAOMI REDMI MI-TWO 2S У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ З ГАРАНТІЄЮ. ОРИГІНАЛЬНІ ДЕТАЛІ У НАЯВНОСТІ
На даний момент китайська технічна корпорація Xiaomi активно розвиває дві мобільні лінійки: Redmi і Mi, і кожна з них має власний набір спеціальних можливостей і характеристик. Але є в списку розробок бренду особливий смартфон, що поєднує параметри обох серій — Xiaomi Redmi Mi-Two 2s. Його зовнішній дизайн настільки універсальний і простий, що пристрій ідеально підходить різним віковим категоріям, а багате технічне начиння дозволяє використовувати гаджет навіть у найнестандартніших умовах. Але подібна широта в експлуатації призвела до того, що ремонт сяомі редмі мі-ту 2с став однією з послуг, що найбільш замовляються.
 
На жаль, особливості внутрішньої будови апарату призвели до того, що навіть найпростіші відновлювальні процедури не можна виконати в домашніх умовах. Більш того, без мінімальних технічних навичок користувач не зможе розділити корпусні елементи, не кажучи вже про взаємодію з більш серйозними системами. Тому фахівці сервіс-центру МегаКомп особливо відзначають, що навіть у разі мінімальних відхилень у роботі девайсу завжди потрібно звертатися за допомогою до професійних салонів. Будь-який домашній ремонт може призвести лише до серйозніших несправностей, що тільки ускладнить роботу майстрам мобільного відновлення.
 
Наприклад, навіть найпростіша процедура – ​​заміна акумуляторної батареї у Redmi Mi-Two 2s проходить із застосуванням особливих інструментів, дістати які звичайний користувач не здатний. Фактично, у сучасних китайських смартфонів акумулятор розташований так, що демонтувати його можна лише перебравши істотну частину інших функціональних блоків. Тобто, щоб відремонтувати Xiaomi Redmi Mi-Two 2s, потрібно спочатку від'єднати кілька дуже чутливих систем з дуже тонкими шлейфами.
 
Другий приклад – пошкодження в області екрана. Ремонт цієї деталі ускладнений не лише особливою конструкцією смартфона, а й досить незвичайним підходом розробників до створення компоненту. Якщо у старих мобільних телефонів відколупати скло та видалити екран можна було звичайною викруткою, то сучасні смартфони обладнані єдиним неподільним сенсорно-екранним модулем, за роз'єднання та ремонт якого візьметься далеко не кожен сервіс ксіомі редмі мі-ту 2с.
 
І все ж таки хочеться відзначити, що в майстерні МегаКомп ми займається ремонтом практично кожної внутрішньої і зовнішньої частини настільки незвичайного мобільного пристрою. Тому до нас можна звертатися навіть у найскладніших та нестандартних випадках.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle