Ремонт телефону Xiaomi REDMI NOTE 3 PRO 2015116 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO 2015116 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO ПОЗА ЗАЛЕЖНОЮ ВІД СТУПЕННЯ СКЛАДНОСТІ ПОЛОМКИ

Ремонт Xiaomi Redmi Note 3 Pro через механічні дії на девайс або при його контакті з водою в сервісному центрі «МегаКомп» проводиться з використанням сучасного обладнання та високоякісних комплектуючих. Якщо девайс випадково впав на асфальт, велика ймовірність порушення цілісності дисплея.

Наші майстри мають великий досвід роботи з відновлення працездатності екрану, тому заміна дисплея Сяомі Редмі Нот 3 Про буде виконана буквально за лічені години. Матеріально-технічне забезпечення будь-якої з наших філій, розташованих у місті Харкові та області, дозволяє гарантувати нашим клієнтам оперативне вирішення задач будь-якої складності.

Ми зробили все можливе, щоб зберегти час клієнта. У нашу майстерню Ви можете доставити свій девайс одним із двох можливих способів:

  1. Кур'єрська доставка за допомогою «Нової Пошти». Цей варіант є особливо актуальним для користувачів, які проживають за межами міста Києва.

  2. Відвідування будь-якого з наших представництв. Зручне місцезнаходження, так само як і близьке розташування до транспортних розв'язок, дозволяє легко дістатися до нашої майстерні.

Крім швидкості виконання замовлення, ремонт Сяомі Редмі Нот 3 Про виконується з обов'язковим гарантією. Якщо під час дії гарантійного талона (3 місяці) клієнт виявляє несправність, наші майстри безкоштовно усувають поломку.

ЯКІ ІСНУЮТЬ УМОВИ ОПЛАТИ ПОСЛУГИ ЗАМІНА ЕКРАНА КСІОМИ РЕДМІ НОУТ 3 ПРО

На всіх етапах співпраці як з фізичними особами, так і з великими компаніями, сервісний центр «МегаКомп» турбується про те, щоб сервіс був не тільки доступний, але і зручний. Тому для оплати послуг, що надаються, Ви можете скористатися готівковим розрахунком, який проводиться після того, як всі ремонтні роботи будуть завершені.

Нашим клієнтам також надається можливість здійснити оплату за допомогою банківської картки. Якщо юридична особа працює виключно за безготівковим розрахунком, вся інформація про вартість відновлювальних робіт надається нашому бухгалтеру, який формує рахунок та надсилає його компанії-клієнту на електронну пошту. Ознайомившись із поданим рахунком, компанія-акцептор переказує необхідну суму на банківський рахунок сервісного центру «МегаКомп».

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 3 Pro: ціна відповідає якості

Ознайомившись із прайс-листом, представленим на офіційному сайті компанії «МегаКомп», Ви можете вкотре переконатися в тому, що вартість наших послуг знаходиться в демократичному діапазоні та доступна для більшості користувачів. До того ж, гнучка система знижок та акційних пропозицій дозволяє, за незначних фінансових витрат, отримати якісний результат. Незалежно від того, чи Ви замовляєте профілактику після води або послугу заміна скла Xiaomi Redmi Note 3 Pro, мобільна майстерня «МегаКомп» повністю виправдає Ваші очікування.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle