РЕМОНТ СМАРТФОНІВ ZTE У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Будь-яка техніка вимагає акуратного та дбайливого відношення в процесі експлуатації. В іншому випадку вона втрачає всі свої експлуатаційні властивості. У разі будь-яких неполадок може знадобитися професійний ремонт телефонів ZTE у Харкові та Україні, який під силу виконати лише справжнім майстрам. Сервісний центр «МегаКомп» має великий досвід і надає офіційну гарантію на всі свої послуги, тому ви можете бути впевнені у високій якості обслуговування на найвищому рівні.

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Ознаки поломки телефону ZTE

Якщо ви зіткнулися з поломкою телефону ZTE, тоді вам слід одразу ж звернутися за професійною допомогою. Якщо ви хочете рідше звертатися до майстрів з ремонту, слід дбайливо поводитися з технікою, не використовувати гаджет при великих морозах або на спеці. Важливо не намагатися самостійно виконувати ремонтні роботи, оскільки це може призвести до ще більших неполадок.

До нас звертаються з різними проблемами. Послуга ремонту ZTE може знадобитися у таких випадках:

 • Ушкодження механічного характеру. Часто клієнти звертаються з розколотими корпусами, тріщинами на екрані, подряпинами та іншими дефектами. Спочатку проводиться діагностика, що дозволяє визначити спектр виконання робіт.
 • Не відповідає детектор. Багато хто стикається з проблемою недостатньої чутливості екрана. Сенсорний дисплей не відповідає на натискання або відображає неправильну інформацію. У такому разі може знадобитися професійне обслуговування.
 • Не підключаються периферійні пристрої. Наприклад, користувачі часто стикаються з проблемою, коли не можуть підключити навушники або зарядний пристрій. Це допоможе бути пов'язане з поломкою самого роз'єму.

У всіх описаних випадках вам може знадобитися професійна допомога. Звертайтесь у сервісний центр ZTE вже зараз, щоб отримати найкращий результат.

Чому не слід ремонтувати телефон ZTE самостійно?

За перших ознак неполадки найкраще звертатися до майстра. Самостійно дуже складно впоратися із поломкою. У вас може бути необхідне технічне обладнання для діагностики або деталей для заміни. Фахівці, у свою чергу, готові розпочати виконання будь-якого замовлення в максимально короткі терміни.

Ціна ремонту телефону ZTE визначається в індивідуальному порядку для кожного клієнта в залежності від ступеня неполадки, необхідності заміни деталей та виконання інших важливих маніпуляцій. Якщо ви хочете, щоб телефон прослужив вам якомога довше, звертайтесь до нашого сервісного центру вже зараз.

Чому слід користуватися нашими послугами?

Компанія «МегаКомп» надає комплексні послуги з ремонту ZTE на найвигідніших умовах для клієнтів. Наші фахівці роблять все можливе, щоб зробити співпрацю приємною та комфортною для вас. Ви можете замовити ремонт ZTE кількома способами: прийти безпосередньо до нашого сервісного центру або скористатися службою кур'єрської доставки. Серед головних переваг співпраці з нами:

 • оптимальне співвідношення ціни та якості ремонту;
 • широкий спектр послуг;
 • лише кваліфіковані спеціалісти;
 • гарантія на всі деталі та роботи;
 • консультації з усіх питань;
 • швидкість виконання замовлення.

Наші майстри завжди готові надати вам максимально повну інформацію з питань, що цікавлять, тому ви можете звернутися за консультацією з контактному номеру. Ми готові будь-якої миті взяти за ремонт телефону ZTE в Харкові та по всій Україні, щоб ви могли користуватися своїм гаджетам довгі роки.

Як оформити замовлення на ремонт ZTE

Ми прагнемо тогоу, щоб заощаджувати ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати по гарячій лінії:
 • 0-800-331-508 (Безкоштовно з усіх операторів України)
 • (095) 061-58-93;
 • (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм:
 • (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого відношення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки ZTE. Чекаємо Вас!

Вартість послуг з ремонту телефонів ZTE

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle