Телефон погано тримає заряд

від 350 грн

від 250 грн

5/5 - (15 відгуків)
5/5

СМАРТФОН ПОГАНО ТРИМАЄ ЗАРЯД БАТАРЕЇ. ПРИЧИНИ ТА ВАРІАНТИ ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДОВЖНОСТІ РОБОТИ

  • Несправності акумулятора.

Основні параметри акумулятора наступні

Ємність акумулятора. Вона показує, скільки енергії може зберігати акумулятор, і вимірюється в мАч або міліампер на годину; ємність 1000 мАч означає, що повністю заряджений акумулятор може забезпечити навантаження 1А протягом години. Чим вища ємність акумулятора, тим довше телефон можна використовувати без підзарядки. У процесі використання ємність акумулятора поступово зменшується. Якщо швидкість розряду телефону з часом збільшується, рекомендується придбати новий акумулятор. Однак якщо проблема не в акумуляторі, а в самому телефоні, то ваша покупка буде марною.

Внутрішній опір акумулятора У міру старіння акумулятора його опір збільшується, і врешті-решт телефон може відключитися під час розмов і дзвінків, тобто коли навантаження на акумулятор досягає максимуму. Підвищений внутрішній опір ланцюга живлення також може бути викликаний забрудненням або окисленням клем акумулятора або контактів акумулятора на платі. Перше, що необхідно зробити після вимикання машини, - очистити контакти акумулятора м'якою щіткою.

Ретельна діагностика акумулятора може бути проведена за допомогою спеціалізованого обладнання. У наших сервісних центрах використовується професійний тестер батарей Cadex. Цей тестер визначає ємність струму та опір батареї та дає уявлення про її ємність.

  • Надмірне споживання картки пам'яті

На використання пристрою впливають активні служби, програмне забезпечення, що працює у фоновому режимі, активні бездротові мережі та режим вибору мобільної мережі. Щоб зменшити споживання пристрою, виконайте такі дії

  • Вимкніть Wi-Fi та Bluetooth.

Перейдіть до меню Налаштування — Програми — Робочі в даний момент. Перевірте всі активні програми та вимкніть ті, які не запущені. Зверніть увагу, що до цього списку також входять системні програми, які не можна відключити (наприклад, служби Google). Цей же список можна використовувати для видалення небажаних програм. Також рекомендується вимкнути екранну заставку, яка активується, коли телефон перебуває в режимі очікування.

  • Виберіть "Тільки GSM" у налаштуваннях мережі.

Також ідеально виконати загальне скидання і повернути пристрій до заводських налаштувань. Це дозволить видалити завантажені програми, які призводять до передчасного зношування пристрою. Ви також можете виконати жорстке скидання із сервісного меню. Для Androids це певна комбінація клавіш: вимкніть пристрій, натисніть кнопку гучності і одночасно натисніть кнопку живлення і утримуйте її протягом 3-5 секунд, доки на екрані не з'явиться сервісне меню. У різних моделях використовуються різні комбінації клавіш (збільшення гучності, зменшення гучності, кнопка «Додому»), але ви завжди повинні одночасно натискати кнопку живлення. У сервісному меню за допомогою клавіш гучності виберіть «Стерти дані» або «Скинути заводські настройки». Скидання до заводських налаштувань повністю видаляє з пам'яті пристрою всі дані користувача (контакти, фотографії, встановлені програми і т.д.).

Якщо відразу після цього пристрій вимкнеться, це, швидше за все, пов'язане з несправністю мікросхеми в ланцюзі живлення. Такі несправності не можуть бути усунуті користувачем самостійно. У наших сервісних центрах можна провести діагностику материнської плати, визначити пошкоджену мікросхему і замінити її за допомогою паяльної станції. Якщо чіп пошкоджений під компаундом (клеєм), вся материнська плата буде замінена на нову.

Не знаєте, що робити, якщо ваш мобільний телефон, смартфон або планшет не тримає заряд батареї? Ми допоможемо вам швидко вирішити проблему і повернути ваш пристрій у робочий стан. Зв'язатися з нашою майстернею легко через сторінку «Контакти» або в розділі «ремонт планшетів“. Наші майстри продіагностують ваш пристрій, виявлять причини, з яких ваш телефон не зберігає заряд батареї, пояснять, як усунути цю несправність і скільки часу займе ремонт вашого пристрою.

ІНШІ ПОСЛУГИ