Ремонт та заміна дисплея телефону у Харкові

Ремонт та заміна дисплея у телефоні - Харків

Компанія «МегаКомп» пропонує професійний та якісний ремонт стаціонарних комп'ютерів, ноутбуків та телефонів у Харкові. Однією з найбільш популярних послуг є заміна дисплея телефону.

Сучасні телефони досить дорогі, а екрани їх найвразливіша частина. Звичайно, всім своїм клієнтам ми радимо одразу встановлювати захисне скло, але іноді навіть воно не захищає від суттєвих ушкоджень.

Коли необхідна заміна дисплея

Багато хто помилково вважає, що єдина причина заміни дисплея телефону - це коли екран розбитий повністю або покрився тріщинами і став непридатним для використання. Несвоєчасне усунення несправності може призвести до істотних грошових витрат. Перш ніж приступити до ремонту, наші майстри роблять безкоштовну діагностику гаджета, щоб встановити причину несправності. Заміна дисплея необхідна у таких випадках:

 • подряпини та тріщини на поверхні;
 • якщо порушено перенесення кольорів;
 • з'явилися "биті" пікселі;
 • тачскрин не реагує;
 • зображення пропадає чи спотворене;
 • коли екран відійшов від корпусу, прилягає нещільно та ін.

Якщо більшість цих несправностей не пов'язані з програмним збоєм, несправністю шлейфу або збоєм контролера на системній платі, доведеться змінювати дисплей.

Особливості заміни дисплея на телефоні

Ремонт та заміна екрану у телефоні - Харків

Всі моделі можна розділити на дві категорії на вигляд екрана: ті, в яких сенсор і дисплей розділені, і ті, в яких вони є єдиним модулем. У звичайних телефонах замінити пошкоджений екран досить легко. У нас є велика база комплектуючих, тому заміна буде проведена за вас або за час, поки ви сходите випити чашку кави.

Із сенсорними телефонами все складніше. У смартфонів сенсор та дисплей є єдиний модуль. Деталі з'єднані технологією ламінування. Щоб телефон повністю функціонував, необхідно встановлювати лише оригінальну деталь. Запчастини досить дорогі, багато клієнтів просять зробити лише частковий ремонт. Наші майстри також це роблять.

При заміні сенсорного скла власник не лише заощаджує кошти, а й збереже оригінальну матрицю екрана. Відділення скла від дисплея проводиться у кілька етапів:

 • сепаратор нагрівають модуль екрану;
 • найтоншою струною поділяють сенсор та дисплей. Операцію слід робити надзвичайно акуратно, щоб уникнути появи дрібних дефектів;
 • нове скло кріпиться за допомогою клею або оса-плівки.

Час виконання робіт залежить від завантаженості майстрів на даний момент, але в середньому він займає один-два дні.

"МегаКомп" - професійний ремонт техніки з гарантією

Ремонт та заміна модуля у телефоні - Харків та Україна

Якщо вам дорога ваша техніка, у разі виникнення проблем із ними звертайтеся до перевірених майстрів. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які здійснюють ремонт, у тому числі заміну дисплея телефону у Харкові максимально швидко та якісно. Основна політика нашої компанії – професіоналізм у всьому! Компанія займається ремонтами телефонів будь-яких марок та видів. Звертаючись до нас, ви маєте право розраховувати на:

 • культурне та якісне обслуговування;
 • дбайливе ставлення до вашого гаджета;
 • доступні ціни на наші послуги;
 • піврічну гарантію на послугу та замінену деталь;
 • використання виключно оригінальних деталей та ін.

Якщо вам потрібна термінова заміна дисплея, не засмучуйтесь. Розбитий екран – це не трагедія, а лише поломка, яку можна швидко виправити. Звертайтесь! Ми готові максимально швидко надати допомогу вашому улюбленому телефону.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАцікавити:

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ЗАМІНИ ДИСПЛЕЮ/СЕНСОРА В ТЕЛЕФОНІ

вид ремонтуВартість, грн.
Безкоштовна діагностика0
Заміна дисплея (екрану, LCD/LED матриці)  Робота із заміни350 грн.
Заміна сенсорного екрану (тачскріна, сенсорного скла)  Робота із заміни450 грн.
Заміна екранного модуля (тачскрін+LCD/LED)  Робота із заміни350 грн.
Заміна дисплейного модуля у смартфоні зі скляною (металевою, пластиковою) задньою кришкою шляхом розклеювання  Робота із заміни750 грн.
Заміна дисплейного модуля у смартфоні з AMOLED | OLED матрицею або на флагманських моделях смартфонів  Робота із заміни980 грн.

Звертайтеся!  (095) 061-58-93. Фахівці компанії "МегаКомп" завжди готові прийти до вас на допомогу. Бажаєте, щоб ваш гаджет працював бездоганно. Потрібен якісний ремонт за адекватною ціною? Телефонуйте!

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин. По всій Україні через транспортну компанію Нова Пошта.
Викликати фахівця