Заміна сенсорного скла тачскріна телефону в Харкові

Заміна сенсорного скла (тачскріна) телефону - Харків

Якщо у вас трапилася неприємність, сенсорне скло вашого улюбленого гаджета розбилося, не варто зневірятися. Компанія «МегаКомп» пропонує якісну та недорогу заміну сенсорного стека (тачскріна) телефону у Харкові в максимально короткі терміни.

Коли необхідна заміна модуля Сенсорний екран

Ознаки того, що необхідна заміна сенсорного скла, може бути явна (коли скло розбите або покрите тріщинами) і ті, які можуть бути виявлені тільки після проведення діагностики. До них відносяться:

 • втрата чутливості сенсорів, повна чи дуже слабка реакція будь-які дії. Це може статися після потрапляння всередину рідини або після сильного удару;
 • якщо сенсорний екран не реагує у певній області екрана (найчастіше йдеться про заводський шлюб);
 • тачскрин працює нормально, але потрібна заміна захисного покриття;
 • екран залип»;
 • некоректне зображення (биті пікселі, зниження якості зображення, розлучення, перешкоди та ін.);
 • при включенні екран залишається повністю синім або білим та ін.

При виникненні будь-якої з цих проблем потрібно вирушати в сервісний центр і змінювати сенсорне скло.

Вартість послуг із заміни сенсорного екрана безпосередньо залежить від моделі телефону, типу та ціни замінного елемента. Ми використовуємо лише оригінальні запчастини. Діагностика проводиться безкоштовно. Тільки після неї майстер може озвучити вартість ремонту.

Як проводиться заміна тачскрину телефону

Заміна сенсорного скла (тачскріна) телефону.

Для смартфонів використовують світлодіодні та рідкокристалічні дисплеї. Найпоширеніші типи: LSD, IPS, AMOLED та Super AMOLED. Вигляд екрану OGS, тобто сенсорні електроди інтегровані прямо на матрицю між або поверх пікселів. У цьому полягає основна складність під час проведення ремонтних робіт.

Наші майстри роблять заміну стела телефону за наступним алгоритмом дій:

 • телефон максимально розуміється, знімається задня кришка;
 • сенсорний модуль витягується із пристрою;
 • смартфон фіксується на спеціальному стенді та рівномірно прогрівається;
 • капроновою тонкою струною розділяється сенсор і матриця;
 • пристрій міститься в трафарет, тонким шаром наноситься фотополімерний клей або плівка ОСА;
 • після встановлення сенсора потрібно видалити надлишки клею;
 • щоб клеючий склад швидко затвердів, використовується опромінення лампою УФ;
 • дисплей встановлюється та здійснюється повне складання телефону.

Самостійно здійснити заміну сенсорного скла теоретично можливо, якщо ви маєте все необхідне обладнання. Без акуратності та маєтку певних навичок ви ризикуєте назавжди попрощатися зі своїм гаджетом. Найпростіше звичайно, якщо потрібно замінити єдиний модуль OGS-екран, але це досить дорого. Якщо пошкоджено лише один елемент або взагалі не можете зрозуміти, що з телефоном – звертайтеся до майстра.

Чому нам довіряють

Заміна дисплейного модуля телефону - Харків, Україна

Компанія «МегаКомп» - це ремонт будь-якої складності, за доступними цінами телефонів у Харкові. У нас працюють майстри, які мають необхідні теоретичні знання і величезний практичний досвід. Ремонт телефонів будь-якої марки, заміна сенсорного скла, діагностика, «воскресіння» після затоки водою – ми впораємося з усіма цими проблемами і не тільки з ними.

Наша майстерня обладнана всім необхідним, а в запасі безліч оригінальних запчастин. Ми добре розуміємо, наскільки важливим є для вас телефон і постараємося повернути йому працездатність найближчим часом. Найкраща реклама для нас – це ваші задоволені особи! Звертайтесь! Вас приємно здивує рівень нашого сервісу, а ціни точно не злякають.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАцікавити:

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ЗАМІНИ ДИСПЛЕЮ/СЕНСОРА В ТЕЛЕФОНІ

вид ремонтуВартість, грн.
Безкоштовна діагностика0
Заміна дисплея (екрану, LCD/LED матриці)  Робота із заміни350 грн.
Заміна сенсорного екрану (тачскріна, сенсорного скла)  Робота із заміни450 грн.
Заміна екранного модуля (тачскрін+LCD/LED)  Робота із заміни350 грн.
Заміна дисплейного модуля у смартфоні зі скляною (металевою, пластиковою) задньою кришкою шляхом розклеювання  Робота із заміни750 грн.
Заміна дисплейного модуля у смартфоні з AMOLED | OLED матрицею або на флагманських моделях смартфонів  Робота із заміни980 грн.

Звертайтеся!  (095) 061-58-93. Фахівці компанії "МегаКомп" завжди готові прийти до вас на допомогу. Бажаєте, щоб ваш гаджет працював бездоганно. Потрібен якісний ремонт за адекватною ціною? Телефонуйте!

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин. По всій Україні через транспортну компанію Нова Пошта.
Викликати фахівця

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ


Коментарі для сайту Cackle