Ремонт планшетів у Харкові з гарантією, безкоштовна діагностика

Викликати фахівця

Уявіть собі на секунду життя без гаджетів. Це вже здається чимось нереальним. Гаджети настільки щільно зайняли свої ніші в нашому житті, що стали незамінними помічниками у справах та дозвіллі. Розглянемо один із найбільш затребуваних гаджетів – планшет, він же планшетний персональний комп'ютер.

Планшет - найкращий гаджет для подорожей та відпочинку

Короткий опис

Планшет – це портативний комп'ютер з сенсорним екраном і без повноцінної клавіатури (є лише віртуальна клавіатура). Управління пристроєм здійснюється за допомогою торкання пальців рук або стилуса. Також, за бажанням, можна приєднати клавіатуру і мишу. Створення планшета проходило подібно до персонального комп'ютера, з установкою повноцінних операційних систем: Android, сімейства Microsoft Windows NT, Apple Mac OS X, Linux, що дає безмежні можливості використання програмного забезпечення.

Основні відмінності планшетів від ноутбуків

 • Мабуть, головною відмінністю планшета від ноутбука є компактніші розміри девайса і його вага.
 • Відмінність інтерфейсів. Планшет дозволяє відкривати всього одне вікно у додатку, у той час як у ноутбуці можна відкрити відразу кілька вікон різних програм одночасно.
 • Функціональні можливості планшета та ефективність програмного забезпечення мають дуже скромні параметри в порівнянні з ноутбуком і не справляються з вирішенням складних багатоступеневих завдань. Зате вони чудово підходять для виконання нескладних мультимедійних завдань, читання книг, відеоігор, роботи в Інтернеті, в подорожах і роботи на ходу.

Основні відмінності планшетів від смартфонів

 • Головна відмінність - це розміри девайсів. Діагональ дисплея планшета варіюється від 7 до 12 дюймів і більше підходить до сімейства нетбуків та ультрабуків. Популярні моделі смартфонів мають діагональ від 4,7 до 5,5 дюймів.
 • За функціональним призначенням смартфон або комунікатор класифікується як стільникового зв'язку з доповненими функціями персонального комп'ютера. Планшет позиціонується як портативний комп'ютер, у якому функція мобільного зв'язку стоїть на другому плані.

На сьогоднішній день планшетні комп'ютери знаходяться на піку своєї популярності і є середньою ланкою між телефоном и ноутбуком. І це не дивно! Адже від смартфонів планшету дісталися компактність розмірів, мобільність та зручність, а від ноутбуків – розширені функціональні можливості.

Достоїнств цього гаджета багато, але, як і скрізь, є зворотний бік медалі. Вона полягає в тому, що основна начинка планшета – це екран и плата, де розташовані робочі елементи і якщо з ладу виходить один з вузлів, то це позначається на роботі всього пристрою в цілому. Особлива конструкція планшетів має низку найбільш поширених поломок, найчастіше вони мають механічний характер.

Розглянемо основні види поломок планшетних комп'ютерів

Заміна сенсора на планшеті

Попадання води - Одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються власники гаджетів. При виникненні цієї неполадки потрібно відразу ж відключити пристрій і витягнути батарею, інакше не уникнути короткого замикання, яке призведе до поломки серйознішого характеру і, отже, до дорожчого ремонту. Проникнення води на плату з струмопровідними елементами призводить до її окислення, тому рекомендуємо відразу звернутися до Сервісний центр, Де кваліфіковані майстри нададуть професійну допомогу у реабілітації вашого девайсу. Такі ж заходи щодо безпеки слід провести, якщо вивтопилисвій планшет або в нього потрапила будь-яка інша рідина крім води: чай, кава, сік, молоко, морська вода та ін.

Пошкодження сенсорного екрану - Ще одна не менш поширена проблема. Падіння на тверду поверхню, необережні удари, тиск великою вагою призводять до різних дефектів на сенсорному екрані. Ушкодження та тріщини можуть дрібними і не заважати в експлуатації девайса, але трапляються глибокі ушкодження, які можуть частково або повністю пошкодити як сенсор, а й дисплей (матриця), внаслідок чого планшет не буде включатися. У подібній ситуації не обійтися без послуг Сервісного Центру, у якому кваліфіковані майстри зроблять заміну тачскріну (сенсорне скло), відновлять усі неробочі вузли та повернуть вашого «улюбленця» до життя.

Ремонт після залиття

Механічні пошкодження корпуси, пов'язані з падінням, ударами та недбалою експлуатацією неминуче змусять вас звернутися за допомогою до майстру. На сьогоднішній день Сервіс-центри мають запчастини практично для всіх моделей планшетів, китайських в тому числі.

Зверніть увагу: ремонт девайсу, залитого рідиною, з дефектами сенсорного екрану, а так само з механічними пошкодженнями не входять до числа гарантійного ремонту, отже, діагностику и ремонт планшета доведеться виконувати не по гарантії.

Проблеми у роботі програмного забезпечення спостерігаються у планшетів, у яких відбуваються «глюки»: гаджет перестав включатися або мимоволі перезавантажуватися, додатки зависають, гальмують або дають збої, не бачить сім-карту, мережа, Wi-Fi та ін аналогічні несправності. Найчастіше подібні проблеми відбуваються з вини користувачів, найпоширеніші причини – це зараження системних файлів вірусами з мережі Інтернет, а також завантаженням великої кількості програм. Досить часто зустрічається, що в моделях китайських планшетів, прошивка злітає сама по собі. Прошивка – це процедура установки ОС на внутрішню пам'ять девайса. Відповідно, перепрошивка планшета – це процес перевстановлення операційна система.

Планшет перестав заряджатися. Причин цієї проблеми може бути кілька:

 • Пошкоджений зарядний пристрій - Найпоширеніша несправність. Найчастіше такій проблемі схильні китайські планшети, чиї зарядні пристрої не відрізняються високою якістю та швидко виходять з ладу. Рекомендуємо придбати нову зарядку.
 • Проблеми з батареєю - Не менш поширена проблема. Акумулятор не заряджається, або заряджається, але швидко сідає. Тут варто задуматися про зміну батареї, ціна яких досить демократична.
 • Пошкодження гнізда живлення. При заряді девайса поворухніть кабелем зарядки з боку в бік, якщо в певному положенні заряд почнеться - це означає, що проблема знаходиться в гнізді живлення. Варто вдатися до послуг спеціалістів.
 • Проблеми із «залізом» – це якщо жодна з перелічених вище причин не підходить під ваш випадок. Найлегший варіант – відставання шлейфу живлення, найгірші з них – вигоряння процесора або інших деталей при стрибку напруги або несправність контролера живлення. Виявити проблемний модуль та усунути несправність допоможуть діагностика и ремонт пристрою.

За будь-яких обставин, якою б не була причина поломки, Сервісний Центр Мегакомп виконає безкоштовну діагностику и якісний ремонт планшета на професійному устаткуванні. Іноді складність ремонту полягає в тому, що власники самі намагалися відремонтувати свій девайс, чим завдали шкоди пристрою і додали роботу майстру. Тому при виникненні несправностей у гаджеті краще відразу віднести його до сервіс-центру, де після діагностики буде видно повну картину поломки, і вона може бути не там, де ви думали.

Ремонт планшетів будь-якої складності

Основні види робіт з ремонту:

 • Заміна сенсорного скла (екрана);
 • Заміна дисплея (матриці);
 • Заміна порту живлення;
 • Прошивка/перепрошивка ОС;
 • Встановлення/оновлення ПЗ;
 • Відновлення працездатності планшета після влучення рідини;
 • Відновлення корпусів;
 • Ремонт системної плати (заміна контролера живлення, BGA-паяння процесора або пам'яті);

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Гагаріна, Салтівка, ХТЗ, Олексіївка, Героїв Праці, Одеська. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин.

Наш Сервісний Центр спеціалізується на ремонті планшетів усіляких брендів: Apple, Samsung, Lenovo, Acer, Asus, Prestigio, Помічник, Sony, полетіти, Xiaomi, LG, bravis, Отже, Amazon, Кишеньковий, Huawei, Teclast, ChuWi, Dell, HP, Panasonic, Microsoft, Mystery, Sigma, ViewSonic, Elenberg, Impression, Toshiba, ремонт китайських планшетів.

Якщо виникли питання або потрібна консультація – Телефонуйте! Наші майстри із задоволенням допоможуть у вирішенні проблеми. Будемо раді відповісти на питання, що цікавлять!

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З РЕМОНТУ ПЛАНШЕТІВ

вид ремонтуВартість, грн.
Безкоштовна діагностика0
Відновлення акумуляторної батареї80 - 300 грн.
Заміна роз'ємів (microUSB, навушників)300 - 450 грн.
Заміна гнізда SIM/Flash300 - 400 грн.
Заміна шлейфу150 - 450 грн.
Заміна АКБ        Робота із заміни150 - 500 грн.
Заміна кнопок / мікрофона / динаміка150-450 грн.
прошивка планшета300-450 грн.
Перенесення / збереження даних з Flash150 - 500 грн.
Встановлення/налаштування програмного забезпечення150 - 300 грн.
Ремонт корпусу після деформації150 - 300 грн.
Заміна сенсорного скла (тачскріна)       Робота із заміни400 - 500 грн.
Заміна дисплейного модуля (сенсор + дисплей)     Робота із заміни400 - 700 грн.
Переклеювання скла дисплейного модуля     Без вартості запчастин600-800 грн.
Ремонт материнської плати після стороннього втручання    Без вартості запчастин600 - 1400 грн.
Заміна eMMC пам'яті  З вартістю запчастин1200 – 1600 грн
Скидання до заводських настройок150 грн.

Примітка: Ціна вказана за окремо взяту роботу і не включає вартість комплектуючих, що вимагають заміни; Конкретна вартість роботи залежить від складності її виконання.

Ваш сервісний центр МегаКомп.

Викликати фахівця