Ремонт планшета Ipad 10.2″ 2019 MW742 у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ APPLE IPAD 10.2″ 2019 (MW742)

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА APPLE IPAD 10.2″ 2019 І ДІАГНОСТИКУ ПРИСТРОЇ

Заміна скла Apple iPad 10.2″ 2019 року є обов'язковою процедурою, адже на перший погляд незначне пошкодження екрану може стати причиною серйозних несправностей всього пристрою, тому затягувати з ремонтом все ж таки не варто. До нас часто звертаються користувачі, у яких при падінні планшета тріснуло скло і через несвоєчасне звернення екран перестав працювати. Відбувається таке через те, що в тріщини на склі потрапляє бруд і волога, що ушкоджує матрицю. Щоразу перед тим як розпочати заміну скла, ми робимо діагностику та перевіряємо працездатність екрану. Такий самий тест проводиться і після ремонту.

КОЛИ РОБИТЬСЯ ПОВНА ЗАМІНА ЕКРАНА APPLE IPAD 10.2″ 2019?

Визначити пошкодження екрана можна і без спеціальної діагностики. Як правило, заміна екрану Apple iPad 10.2″ 2019 необхідна, якщо:

  • на екрані зовсім немає зображення – “чорний екран”;
  • після удару з'явилися чорні плями;
  • часткова або повна відсутність реакції на натискання.

У сервіс центрі "МегаКомп" майстрам потрібно всього один день, щоб поміняти дисплей Apple iPad 10.2″ 2019. Для ремонту використовуються тільки високоякісні комплектуючі, а разом з великим досвідом майстрів ви отримаєте якісно виконану заміну екрану вашого планшета.

Комплексний ремонт Apple iPad 10.2 2019

Заміна скла та екрану – це не весь ремонт Apple iPad 10.2″ 2019, який ми проводимо у нашому сервісі. До популярних послуг ми відносимо:

  •         заміну акумулятора;
  •         перепрошивка;
  •         ремонт та заміна фізичних кнопок;
  •         ремонт після влучення води всередину корпусу пристрою.

 Зі списком усіх послуг можна ознайомитись на сайті. Тут же ми знайдете ціни та терміни на ремонт всіх моделей планшетів та телефонів.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle