Ремонт планшета IPAD 10.5 A1701/A1709 в Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ APPLE Ipad 10.5

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPAD 10 І 5 ПРОФЕСІОНАЛАМИ В КОРОТКІ ТЕРМІНИ. ТЕРМІНОВА ЗАМІНА СКЛА, ЕКРАНА, БАТАРЕЇ

Ремонт iPad Pro 10.5 є одним із напрямків роботи нашої майстерні. На сьогоднішній день ми маємо кілька філій сервісного центру в м. Харкові та області і тому можемо забезпечити зручність для наших клієнтів. Зручна транспортна розв'язка дозволяє нашим клієнтам доїхати до майстерні досить швидко і без будь-яких проблем. Вже цього ж дня відремонтований планшетний комп'ютер можна буде забрати. Якщо клієнт знаходиться не в Харкові, то він має можливість відправити iPad Pro сервісом кур'єрської доставки. На наступний день, гаджет потрапляє до рук нашого майстра. Професійний фахівець виконує діагностику пристрою та ремонтні роботи. Все виконується швидко, якісно та з наданням гарантії. До речі, якщо в період дії гарантійного обслуговування гаджет ламається знову, ремонтується заново, абсолютно безкоштовно.

ПРИЧИНИ, ЧОМУ РЕМОНТ РЕМОНТ IPAD 10.5 НЕОБХІДНО ЗАМОВИТИ У НАС?

На сьогоднішній день наша майстерня оснащена всім необхідним для того, щоб ремонтні роботи з планшетом даної моделі були проведені якісно. Тут йдеться про наявність спеціалізованого обладнання, що дозволяє виконати діагностику пристрою, а також професійних інструментів, які необхідні для того, щоб виконати ремонтні роботи. Зазначимо, що незважаючи на необхідність розбору гаджета, для виконання ремонту, після його збирання, не залишається візуальних слідів про проведення ремонту. До того ж, фахівці, які виконують ремонт айпаду про 10.5, використовують тільки оригінальні або сертифіковані комплектуючі.

Як отримати консультацію щодо ремонту айпад 10.5?

Найчастіше у людей, які хочуть замовити ремонт айпад 10.5 Харків, виникають певні питання щодо надання цієї послуги. В даному випадку зовсім не обов'язково їхати в сервісний центр і витрачати свій час для того, щоб отримати відповідь на питання, яке виникло. Щоб отримати консультацію майстра, необхідно зв'язатися з ним шляхом використання одного із способів, наведених у контактній інформації на сайті. Тут йдеться про:

  1. Зв'язок через дзвінок на номер телефону, вказаний у розділі контактів.

  2. Створення заявки за формою зворотного зв'язку на сайті. Після її обробки співробітник сам зв'яжеться з клієнтом.

  3. Надсилання листа на адресу електронної пошти.

  4. Зв'язок через Viber або Telegram.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle