Ремонт телефону IPAD 1 A1219 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD 1 A1219 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З їх заміни

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPAD 1 З ВИКОРИСТАННЯМ ЯКІСНИХ ДЕТАЛЕЙ

Ремонт iPad 1 – це послуга, яку надає наш сервісний центр. Причини, з яких може знадобитися ремонт даної моделі планшетного комп'ютера можуть бути різними. Дуже часто до наших майстрів звертаються у зв'язку з поломкою окремих комплектуючих планшета. Також ремонт айпад 1 може знадобитися у зв'язку з механічними впливами на гаджет або потрапляння пристрою у воду. У будь-якому випадку, незалежно від складності поломки, великий досвід майстрів дозволить вирішити найскладнішу проблему і надати друге життя гаджету.

ЧОМУ ПОТРІБНО ЗАМОВИТИ РЕМОНТ IPAD 1 У НАШІЙ МАЙСТЕРНІЙ?

У своїй роботі кваліфіковані майстри використовують лише сучасні інструменти та професійне обладнання. Це дозволяє з максимальною точністю діагностувати причину виходу з ладу планшета. Сучасні інструменти забезпечують можливість зберегти вигляд гаджета на тому рівні, на якому він був на момент здачі планшета в ремонт. Візуальні сліди від складання та розбирання пристрою будуть відсутні. Слід зазначити, що у роботі майстра використовують лише комплектуючі, які є якісними. Це дозволяє бути впевненим, що гаджет пропрацює ще дуже довго. Після того, як ремонт айпаду 1 Харків був виконаний, майстром надається гарантія. Якщо в період, коли гарантійне обслуговування, пристрій ламається знову, клієнт може розраховувати на проведення безкоштовної діагностики та ремонту.

Як надати пристрій у сервісний центр?

Нашому клієнту не важко буде приїхати в ту філію сервісного центру, яка розташована до його будинку або роботи найближче. Тут майстер проведе візуальний огляд гаджета та діагностику. Після цього буде названо причину поломки. Як правило, час на ремонт iPad 1 складає не більше одного дня. Щодня, наші майстри ремонтують до 20 пристроїв цієї моделі.

Якщо ви не в Харкові, то маєте можливість відправити зламаний планшет службою кур'єрської доставки. Вже через кілька днів відремонтований iPad 1 буде доставлений вам назад.

Для отримання консультації з питань, що цікавлять, необхідно зв'язатися з нами одним з наступних способів:

  1. Зателефонувати.

  2. Зв'язатися електронною поштою.

  3. Залишити заявку на сайті у формі зворотного зв'язку.

  4. Скористайтеся Telegram або Viber.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle