Ремонт планшета IPAD 3 A1403/A1416/A1430 в Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD 3

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPAD 3 ЗА НИЗКИМ ВАРТОМ І З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ

Ремонт iPad 3 – це один із напрямків роботи нашого сервісного центру. Послуга ремонту планшета цієї моделі знайшла поширення серед наших клієнтів. Найчастіше, клієнти звертаються до нашої майстерні через поломку дисплея планшета, його технічні вузли – порти, роз'єми, шлейфи. Варто сказати, що вся робота виконується фахівцями з великим досвідом. Щодня ними виконується ремонт 10-20 одиниць Apple iPad 3. Ремонт айпад 3 здійснюється із застосуванням сучасного обладнання. Після того, як роботи будуть завершені, людина візуально не зможе визначити, що гаджет розбирався і збирався.

ПРИЧИНИ, ЧОМУ РЕМОНТ IPAD 3 ПОТРІБНО ЗАМОВИТИ У НАС?

Існує низка причин, чому вигідніше звертатися до нашої майстерні. Ми працюємо тривалий час. Професійна команда спеціалістів використовує у своїй роботі якісні комплектуючі. Таким чином, ймовірність їхньої поломки практично відсутня.

Ми зробили все можливе, щоб спростити співпрацю з клієнтами. Насамперед, людина, у якої зламався iPad 3, може відвідати одну з наших філій. Зручне розташування майстерень забезпечує можливість у мінімальний термін приїхати до нас та віддати свій планшет для ремонту. Цього ж дня, гаджет буде відремонтовано та видано власнику.

Якщо клієнт знаходиться не в Харкові, він може відправити планшетний комп'ютер до нашої майстерні кур'єром. Це дуже зручно, тому що економить час. Вже через 2-3 дні повністю відремонтований планшет буде повернуто клієнту.

Як отримати консультацію?

Дуже часто, перш ніж замовити ремонт айпад 3, Харків клієнт хоче отримати консультацію. Для цього не обов'язково їхати до нашої майстерні. Достатньо зв'язатися з кваліфікованим фахівцем одним з наступних способів:

  1. Зателефонувати за телефоном, розміщеним у розділі «Контакти».

  2. Зв'язатися за допомогою одного з месенджерів – Viber чи Telegram.

  3. Написати на адресу електронної пошти.

  4. Зв'язатися з нами через сайт.

Розповівши про поломку, майстер зможе віддалено надати інформацію про причини несправності. Безумовно, для більш точного визначення характеру поломки необхідно надати свій планшет у наш сервісний центр. Зазначимо, що кваліфіковані фахівці також надають інформацію щодо гарантійного обслуговування, про терміни ремонту, вартість тощо.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle