Ремонт планшета IPAD 4 A1458/A1459/A1460 в Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD 4

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPAD 4 за лояльними цінами. ЗАМІНА СКЛА, ЕКРАНА І КОРПУСУ ВСЬОГО ЗА 1 ДЕНЬ

Ремонт iPad 4 – це актуальний напрямок роботи нашої майстерні. Ми протягом тривалого часу надаємо послуги з усунення навіть найскладніших неполадок з даною моделлю планшета. Слід зазначити, що клієнти замовляють ремонт з різних причин. Найчастіше виконання ремонтних робіт потрібно після механічних впливів на гаджет або при попаданні у внутрішню частину пристрою вологи. Зазначимо, що у разі падіння планшета на тверду поверхню дуже часто з ладу виходить дисплей, а також порти, що знаходяться на корпусі. У разі потрапляння всередину планшета вологи, проблема може бути серйознішою, оскільки ламаються кілька технічних вузлів. У будь-якому випадку, поспішати набувати нового планшета не варто, тому що майстри мають великий досвід роботи і знають, як усунути навіть найскладнішу поломку, яка виникла.

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ РЕМОНТ АЙПАД 4?

Виконання ремонту даної моделі планшета здійснюється із застосуванням сучасного обладнання для діагностики, а також інструментів для здійснення складально-розбірних робіт та ремонту. Необхідно відзначити, що ремонт айпад 4 виконаний нами дозволяє бути впевненим у тому, що гаджет ще пропрацює протягом декількох років. Безумовно, ремонт передбачає розбирання пристрою. Після того, як технічні вузли були відремонтовані або замінені, гаджет збирається знову. Візуально, людині непомітно, що планшет розбирався. Це дуже важливо, тому що впливає на подальшу вартість підтриманого планшета.

Як замовити ремонт iPad 4?

Щоб замовити ремонт айпад 4, Харків необхідно привести планшет в одну з наших філій. Зручне розташування сервісних центрів дозволяє дістатися майстерні дуже швидко. У випадку, якщо ви не в Харкові, то рекомендується відправити планшет до нашого сервісного центру службою кур'єрської доставки. Вже за кілька днів ви отримаєте своє пристрій назад.

Якщо у вас виникли питання, то не обов'язково їхати в наш сервісний центр. Достатньо отримати консультацію одним із наступних способів:

  1. Зателефонувати нам за телефоном, розміщеним у розділі контактів на сайті.

  2. Контакт через Viber або Telegram.

  3. Залишити заявку через сайт.

  4. Написати листа на e-mail.

Співробітник сервісного центру надасть максимально докладну інформацію з питань, які вас цікавлять.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle