Ремонт планшета IPAD 5 AIR A1474/A1475/A1476 в Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD 5 AIR A1474/A1475/A1476 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPAD AIR 5 за найнижчими цінами в Харкові. ЗАМІНА СЕНСОРНОГО СКЛА ПРОТЯГОМ ДНЯ

Ремонт iPad Air – це один із напрямків роботи нашого сервісного центру. На сьогоднішній день дана послуга передбачає виконання різних ремонтних робіт. Дуже часто до нас звертаються після того, як на планшет було здійснено механічну дію або в його корпус потрапила волога. Варто сказати, що подібні проблеми, які цілком вирішуються і усунути поломку можна за короткий період часу. Як правило, ремонт однієї моделі планшета здійснюється протягом дня.

ПРИЧИНИ, ЧОМУ РЕМОНТ IPAD AIR ПОТРІБНО ЗАМОВИТИ У НАС?

Для виконання ремонтних робіт ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє в найкоротші терміни виявити поломку та професійний інструмент, що дозволяє візуально приховати факт розбирання мобільного пристрою. У своїй роботі майстри використовують тільки якісні комплектуючі для ремонту. Найчастіше для відновлення працездатності планшета їм необхідно зробити заміну окремо взятих комплектуючих - дисплейного модуля, портів, шлейфів і так далі. На всі види ремонтних робіт надається гарантійне обслуговування. Якщо в період гарантії гаджет ламається знову, то сервісний центр здійснює ремонт пристрою - безкоштовно. При цьому, варто визнати, що такі ситуації виникають дуже рідко.

У нашій філії працюють кваліфіковані майстри з досвідом роботи. Вони вдосконалюють свою кваліфікаційну підготовку та знають нюанси кожної моделі планшета від Apple. Тому ремонт айпад аер виконується швидко. Найчастіше термін ремонту не перевищує однієї години.

Як замовити ремонт айпад ейр?

Замовити ремонт айпад ейр Харків легко. Планшет можна привести до нашої майстерні. Вже наступного дня, відремонтований гаджет можна буде забрати. Якщо ви проживаєте не в Харкові, то маєте можливість віддати гаджет в ремонт. Для цього необхідно відправити мобільний пристрій до сервісного центру, служби кур'єрської доставки. Наступного дня наш майстер отримає планшет і приступить до його ремонту. Вже через 2-3 дні відремонтований пристрій буде відправлено власнику.

Щоб отримати консультацію з питань, що цікавлять, необхідно зв'язатися з нами одним із способів, описаних у розділі контактної інформації на сайті.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle