Ремонт планшета IPAD 8 10.2″ (MYL92) 2020 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ APPLE IPAD 8 10.2″ (MYL92) 2020 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

НЕДОРОГА ЗАМІНА СКЛА APPLE IPAD 8 10.2″ ІЗ ЗБЕРЕЖЕННЯМ ЗАВОДСЬКОЇ МАТРИЦІ

Заміна скла Apple iPad 8 10.2″ – процедура відновлення битого скла зі збереженням оригінального екрану та матриці. Якщо крім тріщин немає жодних ознак пошкодження матриці, змінювати екран не обов'язково. Це допоможе вам значно заощадити кошти, адже заміна скла окремо від екрану коштує в 2-4 рази дешевше ніж повна заміна екранного модуля.

СКІЛЬКИ ЗВИЧАЙНО ДЛИТЬСЯ ЗАМІНА ЕКРАНА APPLE IPAD 8 10.2″?

Заміна екрану Apple iPad 8 10.2” – це повна заміна дисплейного модуля планшета на новий. Проводиться вона, якщо після падіння пристрою, окрім пошкодження скла, на екрані видно плями, смуги, "биті пікселі", засвітки або погано працює сенсор. У сервісному центрі МегаКомп використовуються екрани найкращої якості від перевірених виробників. Наявність деталей на власному складі дозволяє майстру виконати заміну екрану Apple iPad 8 10.2″ протягом дня та повернути пристрій користувачеві якнайшвидше.

Комплексний ремонт Apple iPad 8 10.2″ у Харкові

Найчастіша причина, через яку до нас приходять ці пристрої, це пошкодження екрану. Тоді єдиний порятунок для планшета – заміна всього дисплея. Однак клієнти також повідомляють про інші проблеми:

  • зношений акумулятор;
  • збій програмного характеру;
  • попадання води.

Ми маємо великий досвід ремонту різних моделей планшетів. Ми працюємо в цій галузі з 2010 року та постійно оновлюємо свої знання та навички. Ми можемо похвалитися швидкою та якісною роботою. Додатково наші клієнти разом із відремонтованим обладнанням одержують гарантію на надані послуги.

Якщо ви хочете замовити ремонт Apple iPad 8 10.2″ – це можна зробити у будь-якій філії у Харкові та області.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle