Ремонт планшета IPAD AIR 4 2020 в Харкові та Україні.

ЦІНИ на ремонт

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА APPLE IPAD AIR 4 2020 У ХАРКІВІ

Заміна скла Apple iPad Air 4 2020 - це дуже трудомісткий процес, який вимагає багаторічного досвіду та професійного обладнання, тому ми не рекомендуємо робити це самостійно вдома. Майстри сервісного центру «МегаКомп» спеціалізуються на заміні скла окремо від екрану та мають великий досвід роботи у цій галузі. Замінюючи скло Apple iPad Air 4 2020, ми зберігаємо оригінальну матрицю та кольоропередачу екрану.

Досвід показав, що необхідність заміни скла Apple iPad Air 4 може бути пов'язана з необережністю власника, різкою зміною температури або фізичним впливом. Не турбуйтеся, сервісний центр МегаКомп має все обладнання та матеріали, необхідні для якісного ремонту.

ЗАМІНА ЕКРАНА APPLE IPAD AIR 4 2020 У СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ «МЕГАКОМП»

Якщо Ви вирішите продовжувати користуватися пристроєм з розбитим екраном, це не тільки завдасть незручностей, але може також погіршити стан пристрою. Ви можете замінити дисплей Apple iPad Air 4 у нашій майстерні. Після завершення ремонту ми надаємо гарантію на надані послуги.

Необхідність заміни екрану Apple iPad Air 4 виникає у таких випадках:

  • тачскрін перестав працювати,
  • утворюються підозрілі плями та смуги,
  • погіршення освітлення,
  • механічні ушкодження заважають нормальному використанню.

Ремонт Apple IPad Air 4 у найкоротші терміни

Якщо Вам потрібен ремонт Apple iPad Air 4, зробіть замовлення на сайті або у наших операторів. Ви можете відремонтувати Apple iPad Air 4, якщо мешкаєте в іншому місті України через Нову Пошту.

Завдяки великому досвіду та професійному обладнанню ми гарантуємо надійний та довготривалий результат ремонту Apple iPad Air 4. Якщо у Вас є питання, пишіть онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle