Ремонт планшета Ipad Mini 2019 MUXD2 у Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD MINI 2019 MUXD2 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPAD MINI 2019 MUXD2 У СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ

Заміна скла iPad mini 2019 MUXD2 – процедура, яку не варто проводити самостійно. Без належного досвіду це може призвести до ще більших пошкоджень. Правильним рішенням буде скористатися пропозицією професійних послуг. 

Розбите скло не обов'язково означає великі витрати та трудомісткий ремонт. У ситуації, коли екран реагує на дотик, замінюється скло окремо від екрана. В іншому випадку необхідно буде замінити весь екранний модуль. У свою чергу, заміна всього дисплея необхідна, якщо матриця була пошкоджена, екран погано реагує на натискання і некоректно відображає картинку.

ЗАМІНА ЕКРАНА IPAD MINI 2019 MUXD2 З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ

Чому до нас звертаються за заміною екрану iPad mini 2019 MUXD2:

  •         демократичні ціни на ремонт;
  •         заміна екрану ipad mini 2019 muxd2 здійснюється в максимально стислий термін;
  •         надаємо гарантію на новий екран та на роботу майстра;
  •         маємо величезний досвід, тому що працюємо з 2010 року.

На сайті ви можете ознайомитися з відгуками клієнтів, які раніше замовляли ремонт iPad mini 2019 MUXD2, у тому числі заміну екранного модуля планшета.

Де в Харкові найкраще замовити ремонт iPad mini 2019 MUXD2?

При пошуку перевіреного сервісу з ремонту сучасного мобільного пристрою, яким, безперечно, є iPad mini 2019 MUXD2, варто розглянути нашу пропозицію. Ми робимо навіть найскладніший ремонт iPad mini 2019 MUXD2 і використовуємо для цього лише високоякісні деталі. Під час сервісних робіт ми використовуємо професійні інструменти, завдяки яким планшет буде в повній безпеці. Ремонт здійснюється з максимальною точністю і в найкоротші терміни. 

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle