Ремонт планшета IPAD MINI 4 A1538/A1550 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD MINI 4 A1538/A1550 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З їх заміни

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPAD MINI 4 З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ НА ПОСЛУГИ ЗАМІНИ СЕНСОРА, ЕКРАНА ТА БАТАРЕЇ

Ремонт iPad Mini 4 – це послуга, яка часто надається фахівцями сервісних центрів. При цьому необхідно розуміти, що далеко не завжди фахівці є професіоналами і виконати складний ремонт якісно, ​​їм не вдається. Якщо з Вашим гаджетом сталася серйозна проблема, наприклад, він упав у воду або на тверду поверхню, що вплинуло на вихід із ладу окремих технічних вузлів, то дуже важливо довірити ремонт айпад міні 4 – професійним спеціалістам. Вони повинні провести не тільки відновлення гаджета, а й передусім виконати його діагностику. Справа в тому, що дана процедура дозволить визначити, які технічні вузли пристрою є проблемними. Дуже часто, комплектуючі, які незабаром вийдуть з ладу, здатні забезпечувати нормальну роботу планшета. Допомогти у виконанні діагностики та ремонту можуть спеціалісти нашого сервісного центру.

РЕМОНТ IPAD MINI 4: ЯК НАДАТИ ГАДЖЕТ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ?

Для того щоб ми змогли виконати діагностику та подальший ремонт айпаду міні 4 Харків, необхідно привести пристрій в одну з філій нашої майстерні. Зручне розташування сервісних центрів забезпечує клієнтам можливість дістатися до нас у мінімальні терміни та забрати відремонтований гаджет вже того ж дня. Якщо клієнт знаходиться в іншому місті, рекомендується відправити пристрій службою кур'єрської доставки товарів. Наступного дня, зламаний планшет потрапить до рук нашого фахівця і він, зможе почати його ремонт. Найчастіше вже через кілька днів відремонтований планшет надається клієнту назад. У своїй роботі фахівці використовують сучасні інструменти та обладнання. Візуально, Ви не бачитимете, що гаджет розбирався. На ремонтні роботи надається гарантійне обслуговування, що дозволяє виконати повторний ремонт, якщо в період дії гарантії планшетний комп'ютер зламався знову.

Консультація з ремонту айпад міні 4

Дуже часто, у наших клієнтів виникають питання щодо виконання ремонтних робіт. У разі вони можуть отримати консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для цього необхідно скористатися одним із кількох способів:

  1. Зв'язатися з нами за телефоном.

  2. Залишити повідомлення у Viber або Telegram.

  3. Залишити заявку у формі зворотного зв'язку на сайті.

  4. Написати листа на e-mail.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle