Ремонт планшета IPAD MINI 5 A2133/A2124/A2126 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD MINI 5

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPAD MINI 5 C ВИГОДОЮ І КОМФОРТОМ

Заміна скла iPad Mini 5 сприяє збереженню повноцінної функціональності та бездоганного зовнішнього вигляду гаджета, Забезпечуючи лише поверхневе втручання у його конструкцію, яке, тим не менш, також важливо довіряти лише досвідченим фахівцям. 

У сучасних сервісних центрах «МегаКомп» якість та швидкість процедури формуються точним дотриманням алгоритмів на кожному етапі послуг, гарантуючи Вам відмінний результат за мінімальних часових та грошових витрат.

Надійність результатів наших маніпуляцій досягається підбором та пропозицією Вам до встановлення високоякісних деталей на заміну, а комфортне обслуговування в мережі наших майстерень забезпечує доступність та адаптивність наших послуг для кожного клієнта.

АКУРАТНА ЗАМІНА ЕКРАНА АЙПАД МІНІ 5 ЗА ПІДСУМКАМ ДІАГНОСТИКИ

У сервісних центрах «МегаКомп» пріоритетами залишаються прозорість та сумлінне виконання будь-якого ремонту, першим етапом на шляху до яких є повна діагностика будь-якого пристрою. Саме на її підставі вдається заощадити час на роботі зі справними елементами, що не потребують втручання, та забезпечити усунення навіть прихованих неполадок.

Приводами для звернення до наших майстрів за діагностикою можуть бути такі дефекти:

 • плями, смуги чи розлучення на екрані;
 • проблеми з налаштуванням та авторегулюванням яскравості та підсвічування;
 • биті пікселі, кольорові візерунки або брижі. 

У такому разі тільки діагностика точно покаже, чи необхідна у випадку з Вашим смартфоном заміна екрану iPad Mini 5 або дисплей ще можливо врятувати і доречнішим буде інший ремонт.

Як записатися на віддалений ремонт iPad Mini 5

Хоча наші сервісні центри розташовані по Харкову, ми подбали про те, щоб передача на ремонт Айпад Міні 5 була однаково комфортною як для кожного киянина, так і мешканця будь-якого населеного пункту України. 

У СЦ "МегаКомп" є всі умови комфортного сервісу:

 • можливість записатися на ремонт телефоном, через чат або спеціальну форму, представлені на нашому сайті;
 • доставка девайсів з кур'єром компанії по Харкову та прийом за допомогою “Нової пошти” з інших міст;
 • територіальна доступність філій містом завдяки розташуванню біля станцій метро;
 • фіксовані ціни та терміни, що відображаються на сайті;
 • гнучка система знижок для особистих та віддалених заявок на ремонт.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle