Ремонт планшета IPAD MINI 2 RETINA A1489/A1490/A1491 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD MINI 2 RETINA A1489/A1490/A1491 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPAD MINI RETINA 2 З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ НА ПОСЛУГИ РЕМОНТУ. ЗАМІНА СЕНСОРА СКЛА, ЕКРАНА, БАТАРЕЇ ВСЬОГО ЗА 1 ДЕНЬ

Ремонт iPad Mini 2 Retina потрібний у зв'язку з різними ситуаціями. Гаджет даної моделі може ламатися через механічні дії на пристрій, а також після потрапляння в нього вологи. Крім цього може відбуватися природне зношування комплектуючих. Незалежно від характеру поломки та її причин, поспішати купувати новий мобільний пристрій не рекомендується, оскільки старий планшет також можна відремонтувати. Це продовжить гаджету життя та заощадить ваші фінанси. Щоб замовити ремонт айпад міні 2 ретіна, необхідно звернутися до послуг нашого сервісного центру. Кваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи, зможуть провести діагностику та встановити причину поломки. Після цього вони приступлять до виконання ремонтних робіт з використанням якісних запчастин.

ПРИЧИНИ, ЧОМУ РЕМОНТ IPAD MINI 2 RETINA ПОТРІБНО ЗАМОВИТИ У НАШІЙ МАЙСТЕРНІЙ

Наші філії оснащені всім необхідним для того, щоб ремонт айпаду міні ретина Харків був виконаний якісно. Тут йдеться про використання сучасного обладнання, що дозволяє визначити причину поломки, а також професійних інструментів. Після того як ремонт буде виконаний на гаджеті, не будуть присутні сліди його розтину. Це також дуже важливо для подальшого продажу мобільного пристрою.

Усі фахівці, які працюють у нашій команді, – це професіонали з багаторічним досвідом роботи. Вони мають достатньо знань для того, щоб у найкоротші терміни визначити характер поломки та усунути несправність яка виникла.

Як надати гаджет для того, щоб було проведено ремонт айпад міні 2 ретіна?

Ви можете привести свій планшет або до нас в одну з філій, або відправити його поштою. Зазначимо, що філії майстерні розташовані у місцях із зручною транспортною розв'язкою. Тому проблем для того, щоб довести планшетний комп'ютер для ремонту – не виникне. Вже за кілька годин, пристрій можна буде забрати. Також існує можливість відправити планшет службою кур'єрської доставки товарів. Через день пристрій буде доставлено до майстерні, відремонтовано та відправлено назад клієнту. Цей спосіб надання планшета у ремонт зручний для людей, які проживають в інших населених пунктах.

Щоб отримати консультацію кваліфікованого спеціаліста сервісного центру, потрібно зв'язатися з нами одним із способів, наведених у розділі контактної інформації.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle