Ремонт планшета IPAD MINI RETINA 3 A1599/A1600 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD MINI RETINA 3 A1599/A1600 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З їх заміни

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPAD MINI 3 (ТРЕТЬОГО ПОКОЛІННЯ) за найвигіднішою ціною в Харкові.

Ремонт iPad Mini 3 – це досить складний процес, який вимагає від людини певних навичок та кваліфікації. Найчастіше складність полягає в тому, що гаджет цієї моделі досить проблематично розібрати і не залишити при цьому візуальних слідів розтину. При цьому майстрам нашого сервісного центру виконати це завдання під силу. Справа в тому, що у всіх філіях нашої майстерні працюють кваліфіковані професіонали своєї справи, які знають всі особливості даної моделі та розуміють, як виконати ремонт айпад міні 3 у найкоротші терміни, та якісно.

ПРИЧИНИ, ЧОМУ РЕМОНТ IPAD MINI 3 ВИГІДНИЙ У НАШІЙ МАЙСТЕРНІЙ

Існує низка причин, чому ми знаходимося на рівень вище за наших конкурентів. Насамперед усі майстерні оснащені сучасним обладнанням, яке дозволяє виконати ремонт айпад міні 3 Харків максимально швидко та з наданням гарантії. Варто сказати, що усі фахівці, які працюють у нашій команді, є професіоналами. Вони регулярно підвищують свою кваліфікацію та знають, як усунути основні проблеми, що виникають у пристрої даної моделі. У своїй роботі ними використовують професійні інструменти, що дозволяють виконати роботи швидко. Варто сказати, що після виконання ремонтних робіт на відремонтований гаджет надається гарантійне обслуговування. Якщо під час дії гарантії пристрій ламається, існує можливість відремонтувати його абсолютно безкоштовно.

Як здати в ремонт айпад міні 3 в МегаКомп

Щоб заощадити час на особистому відвідуванні майстерні, ми надаємо консультації з питань, що цікавлять клієнта. Для цього необхідно зв'язатися з представником майстерні одним із наступних способів:

  1. Зателефонувати за телефоном, розміщеним у розділі контактної інформації.

  2. Контакт через Telegram або Viber.

  3. Залишити заявку на сайті, після обробки якої представник майстерні зв'яжеться з клієнтом.

  4. Написати листа на адресу електронної пошти.

Надати свій Apple iPad Mini 3 у ремонт дуже просто. Необхідно привести його в одну з наших філій. Якщо Ви знаходитесь не в Харкові, то рекомендується відправити гаджет службою кур'єрської доставки товарів. Вже через кілька днів повністю відремонтований гаджет буде відправлений назад і ви без проблем, зможете ним користуватися ще тривалий час.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle