Ремонт планшета IPAD PRO 12.9 (2015) A1584/A1652 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD PRO 12.9 (2015) A1584/A1652 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З їх заміни

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPAD PRO 12.9 ШВИДКО І З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ. ЗАМІНА ЕКРАНУ, КОРПУСУ І СКЛА ВСЬОГО ЗА 1 ДЕНЬ

Ремонт iPad Pro 12.9 – це послуга, яка має виконуватися професійними фахівцями, які мають великий досвід роботи. На сьогоднішній день, цей напрямок роботи є пріоритетним для фахівців, які працюють у нашій майстерні. З необхідністю виконати ремонт айпад про 12 і 9 звертаються найчастіше після певних впливів на гаджет даної моделі. Варто сказати, що до них можна віднести падіння планшета на поверхню ґрунту, а також контакт пристрою з вологою. Все це може призвести до того, що екран планшета, також його технічні вузли ламаються. Для того щоб вирішити проблему, яка виникла, рекомендується звернутися за допомогою до професійних фахівців. Саме такими є фахівці нашого сервісного центру.

ЯК ЗАМОВИТИ РЕМОНТ IPAD PRO 12.9?

Ми пропонуємо надати свій планшет у ремонт на кількох умовах. Найчастіше клієнти самостійно приїжджають в одну з наших філій і надають планшетний комп'ютер для ремонту. До речі, зручне розташування філій дозволяє клієнту у мінімальний термін дістатися до нас. Вже наступного дня людина зможе забрати свій планшет, який було відремонтовано.

При цьому виникають ситуації, коли потрібний ремонт, але людина знаходиться в іншому місті. Для цього необхідно скористатися службою кур'єрської доставки. Найчастіше гаджети, які вимагають ремонту, відправляються нам за допомогою «Нової пошти». Вже наступного дня пристрій потрапляє до рук наших майстрів, які проводять діагностику, а після ремонтні роботи.

Причини, чому ремонт айпад про 12 і 9 потрібно замовити у нас.

Ми працюємо тривалий час та встигли зарекомендувати себе з позитивного боку. У своїй роботі наші фахівці використовують професійне обладнання та інструменти, які дозволяють робити ремонт таким чином, щоб візуально не було видно про те, що гаджет розбирався. На виконання ремонту надається гарантійне обслуговування. Якщо в період дії гарантії виникає ситуація, коли пристрій ламається знову, ремонтуємо його абсолютно безкоштовно. При цьому слід визнати, що ситуації подібного характеру виникають дуже рідко.

Якщо у Вас виникли питання про ремонт айпад про 12.9 Харків, то рекомендуємо зв'язатися з нами за телефоном, вказаним на сайті в розділі контактів.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle