Ремонт планшета Ipad Pro 11″ (MXE42) 2020 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ APPLE IPAD PRO 11″ (MXE42) 2020 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАМІНА СКЛА APPLEIPAD PRO 11″ ІЗ ЗБЕРЕЖЕННЯМ МАТРИЦІ?

Заміна скла AppleiPad Pro 11″ проводиться при появі подряпин, тріщин або сколів на захисному склі екрана. Ця несправність відбувається набагато частіше, ніж пошкодження дисплея. У цьому випадку ви можете відновити його та зберегти вихідний дисплей. Замінюється не вся панель, а лише верхнє захисне скло. Це дозволяє значно знизити вартість та час надання послуги. Спочатку слід відокремити розбите скло від дисплея. Це можна зробити за допомогою спеціального обладнання – кріогенного сепаратора. Для видалення залишків скла використовується спеціальний розчин, потім утилізується поляризатор і дисплей очищається. Наступним кроком буде встановлення нового скла з поляризаційним шаром та з'єднання всіх шарів з правильно відрегульованими температурою та тиском. 

ЗАМІНА ЕКРАНУ APPLEIPAD PRO 11″ У ХАРКІВІ І ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Заміна екрану AppleiPad Pro 11″ проводиться не тільки в Харкові, але й по всій Україні через Нову Пошту. Докладніше про цю послугу можна дізнатися у менеджера за телефоном або на сайті у відповідному розділі. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію щодо надсилання пристрою.

Який ремонт AppleiPad Pro 11″ роблять у СЦ “МегаКомп”?

Планшет - це не тільки пристрій для розваг, але й ми все частіше використовуємо його для роботи. Великі екрани в планшетах особливо вразливі до пошкоджень. Як і у випадку з мобільними телефонами, ми пропонуємо повний спектр послуг для пристроїв провідних виробників, а також відомих брендів, що пропонуються в супермаркетах.

У ремонт Apple iPad Pro 11 входить, наприклад:

  •         заміна програмного забезпечення;
  •         усунення наслідків попадання вологи;
  •         ремонт після падіння та ударів;
  •         заміна та ремонт мікрофона/динаміка.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle