Ремонт планшета IPAD PRO 11 2021 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD PRO 11 2021 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPAD PRO 11 2021 БЕЗ ЗАМІНИ РІДНОЇ МАТРИЦІ

Заміна скла iPad Pro 11 2021 - дуже кропіткий процес, що вимагає від майстра великого досвіду та наявності спеціального обладнання. З цих причин не всі майстерні надають цю послугу, але сервісний центр МегаКомп спеціалізується на заміні скла iPad Pro 11 2021 без заміни матриці.

Для заміни скла достатньо звернутись до будь-якої з філій сервіс центру «МегаКомп». Наші досвідчені інженери проводять процедуру із збереженням оригінальності матриці, тобто. екран залишається рідним.

КОЛИ ПОТРІБНА ЗАМІНА ЕКРАНА IPAD PRO 11 2021?

Як правило, заміна екрану iPad Pro 11 2021 потрібна при прояві таких проблем:

 • некоректно працює підсвічування;
 • сенсор не реагує на торкання,
 • на екрані видно биті пікселі;
 • з'явилися вертикальні смуги.

Якщо ви випадково впустили пристрій, і на лицьовій поверхні з'явилися тріщини або плями, приходьте до нашої майстерні. Інженери встановлять новий екран лише за кілька годин, а після ремонту ви отримаєте гарантію.

Ремонт IPad Pro 11 2021 та онлайн-консультація

Щоб замовити ремонт iPad Pro 11 2021 достатньо заповнити форму на сайті або зателефонувати нам по телефону. З інших міст України скористатися нашими послугами можна через Нову Пошту.

Чому нам довіряють ремонт планшетів?

 • повністю безкоштовна діагностика,
 • надаємо гарантію на ремонт,
 • працюємо з 2010 року,
 • ремонтуємо техніку по всій Україні,
 • виконуємо навіть найскладніший ремонт,
 • ремонтуємо новинки.

Крім того, у нас гнучка система знижок, що дозволяє зробити ремонт ще доступнішим. Якщо у вас є питання, не соромтеся писати онлайн-чат на сайті, ми працюємо кожен день і завжди на зв'язку!

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle