Ремонт планшета IPAD PRO 11 A1980/A1934/A2013 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD PRO 11

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPAD PRO 11 ШВИДКО І НАДІЙНО

Заміна скла iPad Pro 11 може супроводжуватися мінімумом витрат і часу, а також залишитися єдиною процедурою, необхідною для пристрою після порушення цілісності сенсорного скла. Все це досягається завдяки своєчасному зверненню за допомогою до досвідчених фахівців, чиї навички дозволять з мінімальними вкладеннями від власника девайсу та відновити початковий стан гаджета, і запобігти розвитку можливих несприятливих сценаріїв через пошкодженого скла екрану.

Сервісні центри «МегаКомп» подбає про два ключові правила ефективної переустановки скла: по-перше, роботи почнуться негайно, відразу буде проведена діагностика телефону, а для заміни у нас завжди є в наявності надійні комплектуючі; по-друге, при встановленій в ході діагностики справності дисплейного модуля ми в жодному разі не зачіпатимемо його, а виконаємо тільки акуратну установку скляної поверхні екрана. Це запобігає і несправності дисплейної системи, що випливають з дефектів скла, і випадкове вилучення працездатного модуля екрана.

АКУРАТНА ЗАМІНА ЕКРАНА АЙПАД PRO 11 ЗА ОДИН ДЕНЬ

Скористатися якісними послугами Ви можете без великих втрат часу для себе – майстерні «МегаКомп» працюють за продуманими алгоритмами, забезпечуючи кожному клієнту короткі терміни ремонту та їх точне дотримання.

Так, головними чинниками оперативності наших робіт є такі принципи:

  • повна діагностика виконується за 15 хвилин, а на її підставі можна точно визначити тип необхідного ремонту та виключити непотрібні маніпуляції;
  • ремонт iPad Pro 11 запускається відразу завдяки готовності фахівців розпочати роботу та наявність на складах компанії різних деталей;
  • для кожної послуги розроблено ефективну фіксовану тривалість, яка досягається за рахунок використання професіоналами спеціалізованого обладнання.

Як надається терміновий ремонт iPad Pro 11 Харків

Для запису на послугу з налагодження свого гаджета Ви можете зв'язатися з нами за телефонами на сайті або замовивши зворотній дзвінок, також для заявки передбачено онлайн-форму. Крім того, Вам доступне безпосереднє звернення до одного з сервіс-центрів Харкова та області або відправлення девайсу з будь-якого куточка України “Новою поштою” після попереднього швидкого оформлення запису через спеціальну форму на нашому сайті.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle