Ремонт планшета IPAD PRO 12.9 (2018 РОКУ) A1876/A2014/A1671 у Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD PRO 12.9 (2018 РОКУ)

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPAD PRO 12.9 ШВИДКО І НАДІЙНО

Заміна скла iPad Pro 12.9 не є абсолютно популярною і поряд з відомими фактами про переваги її можуть оточувати і всілякі здогади про необов'язковість або проблематичність. 

Високотехнологічні сервісні центри «МегаКомп» здатні запропонувати такі умови проведення цієї процедури, щоб точно дотримався термін і точність процесу, а якість кінцевого результату можливо було закріпити гарантією. Вивчення особливостей конструкції планшета, використання перевірених запасних елементів та використання передового обладнання дозволяють повною мірою реалізувати ці переваги від наших професійних майстрів.

ТОЧНА ЗАМІНА ЕКРАНА АЙПАД ПРО 12.9 ЗА ДЕНЬ З ГАРАНТІЄЮ

Професійні майстерні «МегаКомп» з досвідченим штатом майстрів виконують роботу з будь-якою несправністю за чітким сценарієм, точно дотримуючись термінів ремонту, що працюють у наших філіях, і високі стандарти якості. Це дозволяє забезпечувати максимальну якість та точність процедур з безперебійним дотриманням термінів та підтриманням помірного рівня цін.

Так, заміна екрану iPad Pro 12.9 включає такі етапи:

 • безкоштовна 15-хвилинна велика діагностика всього девайсу та надання Вам її результатів;
 • підбір з Вами надійних комплектуючих із власного асортименту у будь-якій з наших філій;
 • безпосередньо невідкладна установка нового дисплея iPad Pro 12.9 на високоточному обладнанні акуратно та сумлінно всього за день;
 • перевірка Вами пристрою з отримання, повернення вилученої деталі та видача гарантії на виконану маніпуляцію.

Як отримати терміновий ремонт iPad Pro 12.9 Харків

Щоб забезпечити собі терміновий та якісний ремонт Айпад Про 12.9 у Харкові можна скористатися будь-яким з наших каналів зв'язку та прийому гаджетів.

Замовте послугу в СЦ МегаКомп зручним для себе способом:

 • зв'язавшись з нами по телефону, у месенджерах, через скайп листи на електронну пошту;
 • залишивши заявку через форму або у чаті на сайті;
 • відвідавши будь-яку майстерню;
 • замовивши доставку з кур'єром компанії;
 • передавши девайс "Новою поштою" із будь-якого населеного пункту України.

Звернутися до нас за допомогою можна легко і швидко, при цьому Ви отримуєте сучасну якість та швидкість робіт з точно позначеними заздалегідь термінами, ціною процедури та чіткою гарантією після її виконання!

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle