Ремонт планшета IPAD PRO 9.7 (2016) A1673/A1674/A1675 в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPAD PRO 9.7 (2016) A1673/A1674/A1675 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPAD PRO 9.7 ВИГІДНО І ЯКІСНО. ГАРАНТІЯ НА ЗАМІНУ СКЛА, ЕКРАНА, БАТАРЕЇ

Ремонт iPad Pro 9.7 – це напрямок роботи кожного сервісного центру, що спеціалізується на відновленні працездатності мобільних гаджетів. Варто визнати, що далеко не всі майстерні можуть запропонувати своїм клієнтам вигідні умови співпраці. До того ж, трапляються випадки, коли кваліфікація фахівців залишає бажати кращого. Якщо Ваш планшет даної моделі зламався і відповідно, виникла потреба знайти майстрів виконуючих ремонт айпад про 9 та 7, рекомендується звернутися до нашого сервісного центру. Ми здійснюємо ремонтні роботи тривалий час та встигли зарекомендувати себе з позитивного боку. Кожен наш майстер – це професіонал, який знає особливості кожної моделі планшетів.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОТРІБНО РЕМОНТ IPAD PRO 9.7?

Необхідність замовити ремонт айпад 9.7 Харків може виникати після різних подій. Насамперед, нашими клієнтами є ті люди, які на жаль, не обережно ставляться до своїх гаджетів. Регулярні механічні впливи або потрапляння всередину пристрою вологи – все це впливає на працездатність пристрою, зокрема його окремих вузлів. При цьому ми чудово знаємо, що можна вирішити навіть саму проблему, яка виникла.

Як правило, причиною, чому наші клієнти звертаються до нас є вихід з ладу окремих технічних вузлів планшетного комп'ютера. Наприклад, після падіння на тверду поверхню дуже часто з ладу виходить дисплейний модуль. Також можуть ламатися порти, шлейфи та інші комплектуючі, що знаходяться усередині гаджета. Всі вони легко змінюються. До речі, майстри використовують тільки комплектуючі, які є сертифікованими або оригінальними. Тому клієнт може бути впевненим як проведення ремонтних робіт. Після того як гаджет було відремонтовано, ми надаємо на нього гарантію.

Як замовити ремонт айпад про 9 та 7?

Найчастіше наші клієнти самостійно привозять планшет до нашого сервісного центру. Справа в тому, що наші філії розташовані по Харкову та області і дістатися найближчої майстерні можна дуже швидко. При цьому існують і ті клієнти, які мешкають в інших населених пунктах. Для їх зручності ми рекомендуємо скористатися послугами служби кур'єрської доставки товарів. Варто сказати, що вже наступного дня наш фахівець отримає зламаний планшет і розпочне його діагностику, а також ремонт. Після того, як пристрій буде відремонтовано, він відправляється назад. Найчастіше період ремонт не займає більше 2-3 днів, від моменту відправки планшета і доставки його назад, до клієнта.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle