Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків, принтерів.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ВІДПРАВКИ?

Шановні клієнти, які знаходяться поза Харковом, мають можливість відправити нам свій несправний пристрій з будь-якого населеного пункту України, в якому розташоване відділення кур'єрської служби доставки «Нова Пошта».

  • Заповнити та надіслати форму заявки, після чого з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення даних для відправки та деталей ремонту. Також для оформлення заявки Ви можете зателефонувати за одним із номерів:
    0(800) 33 15 08; (095) 061 58 93;
    (073) 777 10 08.
  • Далі необхідно відправити пристрій, упакований відповідним чином, з позначкою «Тендітний вантаж». Повідомляти номер Транспортна накладна
  • Залежно від несправності проводиться діагностика, узгодження вартості та терміну ремонту техніки. Після цього проводиться ремонт.
    Менеджер сповістить Вас про готовність, підтвердить дані для зворотного відправлення та повідомить номер Транспортної накладної
  • Оплата провадиться переказом на банківську картку після повідомлення про готовність пристрою або післяплатою при отриманні.
Заповніть поля нижче і ми зв'яжемося
з Вами протягом 2х хвилин

2770 осіб скористалися послугою

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. особа) ТОВ «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Вміст підказки

Швидкий та якісний ремонт телефонів, планшетів по всій Україні через Нову Пошту від сервісу "МегаКомп"

Ремонт телефонів Нова Пошта хоч самостійно і не виробляє, але давно та плідно співпрацює з мережею харківських майстерень з ремонту техніки «МегаКомп», доставляючи телефони, ноутбуки та планшети з усіх точок України для обслуговування персоналом сервісу. Майстерні «МегаКомп» вважаються одними з найкращих у місті, оскільки тут працюють висококваліфіковані фахівці, які постійно підвищують рівень майстерності на різних курсах та семінарах. Тільки у нас для ремонту технічних новинок застосовується рідкісне професійне обладнання, за допомогою якого легко зробити розбирання, ремонт та складання будь-якого гаджета без пошкоджень та слідів втручання. До того ж, у розпорядженні інженерів «МегаКомп» завжди є всі необхідні комплектуючі, тому ремонт техніки з усієї України буде здійснено навіть швидше, ніж у разі здачі клієнтів пристрою у своєму місті.

Чому ремонт iPhone Україна Нова Пошта та «МегаКомп» виконують дешевше за сервіси в інших містах?

Якісний та недорогий ремонт елітної техніки дуже складно знайти у регіонах України. Пов'язано це з тим, що сервісні центри не можуть дозволити собі заздалегідь купити деталі, наприклад, для Айфона, оскільки оригінальні комплектуючі Еппл коштують великих грошей. До того ж у регіонах часто не вистачає кваліфікованих фахівців, які можуть здійснити будь-який ремонт рідкісних технічних новинок. Тому люди, звернувшись за допомогою, можуть очікувати на відновлення свого гаджета від тижня до декількох місяців.

Швидкий ремонт iPhone Україна Нова Пошта забезпечить через сервісні центри МегаКомп, куди техніка доставляється перевізником щодня. Навіть оплачуючи послуги Нової Пошти та ремонтні роботи нашого сервісу, клієнт заплатить у рази менше, ніж у будь-якій майстерні у своєму місті. Це тим, що запчастини для iPhone закуповуються нами оптом, що дозволяє сформувати прийнятну для клієнта ціну на ремонтні послуги. Будь-який майстер в іншому місті не дозволить собі мати річний запас комплектуючих на iPhone, тому при зверненні клієнта він замовить 1 одиницю у постачальника, що коштуватиме дорожче. До того ж терміни доставки комплектуючих на дорогі гаджети нерідко досягають декількох місяців.

Як відправити телефон на ремонт із іншого міста через Нову пошту до сервісу «МегаКомп»?

Якісний ремонт телефонів Нова Пошта та сервіс «МегаКомп» виконують дуже злагоджено та швидко. Для відправки телефону чи іншого пристрою до наших сервісів з інших регіонів України достатньо заповнити спеціальну форму на сайті «МегаКомп», після чого клієнту передзвонять менеджери фірми та детально розкажуть умови та процедуру ремонтних робіт, обумовивши вартість послуг та їх терміни. Після узгодження всіх деталей клієнту потрібно звернутися до будь-якого відділення Нової Пошти, запакувати свій телефон згідно з встановленими правилами та відправити його до Харкова сервісного центру «МегаКомп». Вже наступного дня техніка буде у наших фахівців, які проведуть комплексну діагностику, усунуть несправності та перевірять працездатність пристрою після ремонту. Після того, як телефон готовий до відправки, менеджери «МегаКомп» сповістять клієнта про це та повідомлять номер товарно-транспортної накладної.

Ремонт техніки по всій Україні: