Ремонт телевізорів Bravis будь-якої складності у Харкові

Ми на Google картах

м.Харків, вул. Полтавський шлях, 134

м.Мерефа, вул. Дніпровська, 218

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Ремонт телевізорів Bravis усіх моделей у Харкові

Навіть сама якісна техніка згодом втрачає свою функціональність. Якщо ви зіткнулися з проблемами, то вихід є. Наш професійний сервісний центр з ремонту телевізорів Bravis Харкові готовий надати свою допомогу та підтримку для кожного клієнта. Звертайтеся вже зараз, якщо ви хочете отримати найкраще обслуговування.

Основні поломки телевізорів Bravis

Якщо ви зіткнулися з проблемами телевізора Bravis, не слід намагатися їх вирішити самотужки. Найкраще відразу звертатися до професійних майстрів. Серед основних поломок виділяють такі:

 • Несправності із харчуванням. Це може бути пов'язано з блоком живлення або пошкодженими компонентами на платі, що призводить до неправильної роботи телевізора або його повною відмовою.
 • Проблеми із зображенням. Можливі причини – пошкоджений дисплей (панель), несправності в матриці (для РК-телевізорів) або несправності з підсвічуванням (для LED-телевізорів), що може призвести до темних плям, смуг, мерехтіння або відсутності зображення.
 • Проблеми із звуком. Немає звуку або низька якість звуку можуть бути викликані несправністю динаміків, аудіо-плати або порушеннями в роботі звукової системи.
 • Несправності в роботі роз'ємів та портів. Пошкоджені HDMI, USB або інші порти можуть викликати проблеми з підключенням та передачею сигналу.
 • Проблеми з пультом дистанційного керування. Пульт, що не працює або неадекватно функціонує, може бути викликаний збоєм у програмному забезпеченні, зносом батарей або фізичним пошкодженням.
 • Проблеми із програмним забезпеченням. Збої в роботі операційної системи чи програмного забезпечення телевізора можуть призвести до зависання, перезавантаження або інших аномалій.
 • Інші проблеми: До них належать перегрів, несправності з пультом керування на телевізорі, проблеми з Wi-Fi або Ethernet-підключенням та інші випадкові несправності.

Будь ласка, зверніться до нашого офіційний сервісний центр Bravis, щоб точно діагностувати проблему вашого телевізора та провести якісний ремонт.

Комплексний ремонт телевізорів

комплексний ремонт ТБ означає проведення широкого спектра послуг з діагностики та виправлення різних несправностей, які можуть виникнути в роботі телевізорів. Включає ремонт як апаратної, так і програмної частини телевізора.

Під час діагностики телевізора Бравіс спеціаліст проводить огляд та перевірку, щоб виявити всі проблеми та несправності. За потреби використовуються спеціалізовані інструменти та обладнання.

Ремонт апаратної частини телевізора включає заміну пошкоджених компонентів, налаштування і ремонт плат і блоків, заміну пошкоджених роз'ємів, динаміків, дисплеїв та інших апаратних елементів.

Якщо проблема пов'язана з програмним забезпеченням телевізора, фахівець може прошивати або оновлювати операційну систему телевізора, усувати помилки в програмному коді та виконувати інші відповідні заходи. Ціна на ремонт телевізора Бравіс розраховується індивідуально, тому уточнюйте питання заздалегідь.

Чому слід звертатися до МегаКомпу?

Наша компанія спеціалізується на ремонт телевізорів Bravis у Харкові на найвигідніших умовах. Ми пропонуємо широкий спектр послуг для клієнтів. Серед головних переваг роботи з нами:

 • гарантія якості;
 • найдоступніші ціни;
 • різні методи оплати;
 • виїзд майстра додому у максимально короткі терміни;
 • використання оригінальних запчастин;
 • професіоналізм працівників.

У нас Ви можете замовити ремонт телевізора Бравіс на найвигідніших умовах. Залишайте заявку на нашому сайті – наш співробітник уточнить усі деталі та допоможе підібрати оптимальний варіант послуг.

Вартість послуг з ремонту телевізорів Bravis

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle