Ремонт телевізорів KIVI будь-якої складності у Харкові

Ми на Google картах

м.Харків, вул. Полтавський шлях, 134

м.Мерефа, вул. Дніпровська, 218

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Ремонт телевізорів Kivi всіх моделей у Харкові

Якщо вам потрібен терміновий ремонт телевізорів Kivi у Харкові, тоді ви можете звертатися до нашого сервісного центру. У нас працюють справжні професіонали та майстри своєї справи, яким ви можете довіряти. Великий досвід, знання та вміння дозволяють нам виконувати завдання будь-якої складності.

Причини поломок телевізорів Kivi

Навіть найякісніші гаджети згодом втрачають свою функціональність та зношуються. Саме тому слід звернути увагу на такі проблеми телевізорів Kivi:

 1. Електричні збої. Перепади напруги, блискавки або інші електричні збої можуть пошкодити електронні компоненти телевізора, такі як живлення або мікропроцесор.
 2. Ушкодження під час транспортування. Неправильне транспортування телевізора може призвести до механічних пошкоджень або розриву внутрішніх з'єднань.
 3. Зношування та старіння компонентів. Як і будь-яка електронна техніка, телевізор згодом може піддаватися зносу компонентів, таких як конденсатори, резистори тощо, що може призвести до відмови пристрою.
 4. Перегрів. Неправильна вентиляція або проблеми з вентиляторами можуть спричинити перегрів телевізора та пошкодити його компоненти.
 5. Пошкодження екрану. Удари, падіння або тиск на екрані телевізора можуть призвести до пошкодження дисплея.
 6. Проблеми із програмним забезпеченням. Помилки в програмному забезпеченні або невдале оновлення програмного забезпечення можуть викликати збої в роботі телевізора.
 7. Неправильне використання. Неправильне використання, як-от підключення невідповідного обладнання або налаштування неправильних параметрів, може пошкодити телевізор.
 8. Проблеми з аудіо та відео. Некоректні налаштування звуку або зображення, проблеми з портами HDMI або іншими входами можуть викликати проблеми з аудіо та відео.

Це лише деякі з можливих причин поломок. Якщо ваш телевізор Kivi не працює належним чином, рекомендується звернутися до нашого професійного сервісний центр для технічного обслуговування та ремонту.

Як проходить ремонт телевізорів Kivi?

Спершу наш майстер проводить швидку діагностику несправності телевізора. Це включає перевірку роботи різних компонентів, аналіз повідомлень про помилки (якщо вони є), і використання спеціалізованого обладнання для виявлення проблеми.

Після цього фахівець оцінює вартість ремонту телевізора Kivi, визначаючи необхідні запчастини та трудовитрати. Потім клієнту надається попередня сума обслуговування.

Далі ми замовляємо необхідні запчастини для технічного обслуговування та відновлення функціональності Вашого пристрою. Наш майстер намагається максимально оперативно провести роботи, щоб ви могли у найкоротші терміни отримати вашу техніку назад.

Ми надаємо офіційну гарантію на ремонт телевізорів Kivi, тому ви можете бути впевнені у високій якості та надійності обслуговування. Не рекомендується виконувати якийсь ремонт самостійно, тому що ви можете ще більше пошкодити техніку.

Переваги сервісу МегаКомп

Наша компанія Мегакомп має великий досвід і знання. Високий професіоналізм майстрів дозволяє реалізовувати завдання будь-якої складності. Серед головних переваг роботи з нами:

 • оперативний ремонт;
 • безкоштовна діагностика;
 • виїзд майстра на місце;
 • висока швидкість виконання замовлення;
 • гарантія якості.

Ми виконуємо професійний ремонт телевізорів Kivi в Харкові на найвигідніших умовах для кожного клієнта. Якщо ви зіткнулися з будь-якими неполадками, залишайте заявку – наш менеджер з вами зв'яжеться для уточнення деталей на замовлення.

Вартість послуг з ремонту телевізорів KIVI

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle