Ремонт телевізорів Liberty будь-якої складності у Харкові

Ми на Google картах

м.Харків, вул. Полтавський шлях, 134

м.Мерефа, вул. Дніпровська, 218

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Ремонт телевізорів Liberty всіх моделей у Харкові

Ми раді запропонувати вам високоякісні послуги з відновлення та ремонту телевізорів Liberty у Харкові, які дозволять вам швидко та ефективно повернути вашу техніку до ідеального стану. Наша команда досвідчених та кваліфікованих фахівців готова прийняти будь-які виклики, пов'язані з несправностями телевізора Liberty, незалежно від його моделі та характеру проблеми.

Професійний ремонт телевізорів Liberty

Наш сервісний центр Liberty спеціалізується на професійному ремонті телевізорів. Ми надаємо якісні та надійні послуги з відновлення функціональності вашого телевізора у найкоротші терміни. Серед головних особливостей послуги:

 • Досвідчені спеціалісти. Наша команда складається з досвідчених та кваліфікованих техніків, що спеціалізуються саме на ремонті телевізорів Liberty. Ми володіємо глибокими знаннями про структуру та роботу цієї техніки.
 • Сучасне обладнання. Для діагностики та ремонту ми використовуємо сучасне високотехнологічне обладнання, що дозволяє точно ідентифікувати проблеми та ефективно їх усувати.
 • Оригінальні запчастини Ми працюємо тільки з оригінальними запчастинами від виробника Liberty, що гарантує довгострокову та надійну роботу вашого телевізора після ремонту.
 • Швидкість та ефективність. Ми розуміємо, наскільки важливо для вас швидко повернути свій телевізор у робочий стан. Тому ми намагаємося мінімізувати термін ремонту без шкоди для якості роботи.
 • Гарантія якості. Ми впевнені як наша робота, тому надаємо гарантію на виконані ремонтні роботи. Якщо раптом виникнуть проблеми після ремонту, ми готові усунути їх безкоштовно.

Не важливо, з якою проблемою зіткнувся ваш телевізор Liberty – від відсутності зображення до проблем зі звуком чи пультом дистанційного керування – наші фахівці знайдуть найкраще рішення. Довірте нам свою техніку, і ми забезпечимо вашому телевізору Liberty друге життя, знову приносячи вам якісний перегляд улюблених програм та фільмів.

Особливості ремонту телевізорів

ремонт телевізорів – це комплексний і багатосторонній процес, який включає різні етапи та особливості. Перший і один із найважливіших етапів ремонту – це виявлення та діагностика проблеми. Фахівці проводять ретельне дослідження техніки, використовуючи спеціалізоване обладнання для визначення джерела несправності.

Телевізори можуть стикатися з різноманітними несправностями, такими як поломка плати живлення, проблеми з матрицею, відсутність звуку, несправності HDMI-портів та багато інших. Кожна проблема потребує індивідуального підходу та знань.

У деяких випадках потрібно замінити деталі або компоненти, які спричиняють несправність. Робота може включати заміну мікросхем, конденсаторів, плат, дисплеїв та інших елементів.

Для ремонту телевізорів використовується спеціалізоване встаткування. Залишайте заявку на ремонт телевізора Liberty вже зараз, щоб отримати висококласні послуги.

Переваги роботи з мегакомп

Наша команда має великий досвід роботи, що дозволяє нам швидко повернути функціональність вашого девайсу. Серед головних переваг:

 • найпривабливіші ціни на послуги;
 • висока якість обслуговування;
 • використання оригінальних запчастин під час здійснення ремонту;
 • надання гарантії на всі види робіт;
 • консультації з усіх питань;
 • наявність офіційної сертифікації.

Ми проводимо професійний ремонт РК-телевізорів Liberty у Харкові, тому нам довіряють. Звертайтеся, якщо хочете скористатися високоякісним сервісом із мінімальними витратами для себе.

Вартість послуг із ремонту телевізорів Liberty

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle