Ремонт телевізорів TCL будь-якої складності у Харкові

Ми на Google картах

м.Харків, вул. Полтавський шлях, 134

м.Мерефа, вул. Дніпровська, 218

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Ремонт телевізорів TCL усіх моделей у Харкові

Наш сервісний центр TCL спеціалізується на ремонті телевізорів у Харкові, надаючи професійні послуги з діагностики, обслуговування та відновлення роботи вашого пристрою. Наша команда досвідчених майстрів у Мегакомп володіє глибокими знаннями та розумінням технічних особливостей пристрою, що дозволяє нам оперативно виявляти несправності та надавати ефективні рішення для їх усунення.

Найбільш поширені проблеми телевізорів TCL

Серед найпоширеніших поломок телевізорів TCL слід звернути увагу на такі:

  • Відсутність живлення або не вмикається. Телевізор може не реагувати на пульт або кнопку живлення, що може бути пов'язано з проблемами мережного ланцюга, плати живлення або електропроводки.
  • Немає зображення. Це може бути викликано різними причинами, включаючи несправність екрана, несправність графічної плати, проблеми з підсвічуванням.
  • Немає звуку. Проблеми зі звуком можуть бути викликані несправностями в аудіоплаті, динаміках, кабелях, а також неправильно настроєними аудіо налаштуваннями.
  • Смуги, артефакти чи спотворення на екрані. Це може бути пов'язане з несправностями відеоплати, кабелів або навіть із самим екраном.
  • Завантаження не проходить чи зависає на логотипі. Проблеми з програмним забезпеченням можуть спричинити збої в процесі завантаження, що призводить до зависання на логотипі або інших етапах завантаження.
  • Проблеми з підключенням до Інтернету або Smart TV. Якщо телевізор оснащений функцією Smart TV, проблеми з підключенням до Wi-Fi, програмами або веб-браузером можуть виникнути через налаштування мережі або оновлення програмного забезпечення.
  • Проблеми з пультом дистанційного керування. Пульт може перестати працювати через розряд батарей, механічні пошкодження або проблеми з інфрачервоним приймачем на телевізорі.
  • Проблеми з кольором чи яскравістю. Це може бути пов'язане з калібруванням екрана, налаштуваннями кольору або несправністю відеоплати.
  • Проблеми з аудіо та відео входами. Якщо HDMI-порти або інші аудіо/відео порти не працюють, це може бути пов'язано з механічними пошкодженнями, несправністю порту або відеоплати.
  • Автоматичне вимкнення або перезавантаження. Це може бути викликано проблемами з платою харчування, програмними помилками або перегріванням.

Пам'ятайте, що у разі виникнення будь-яких перелічених проблем, рекомендується звертатися до професійного сервісному центру TCL для діагностики та ремонту.

Як відбувається ремонт телевізорів?

Процес ремонту телевізорів може змінюватись в залежності від типу поломки, конкретної моделі телевізора TCL. Після звернення до спеціалістів обов'язково проводиться комплексна діагностика пристрою. Далі обговорюються деталі співробітництва, за необхідності закуповуються запчастини. Ремонт здійснюється за допомогою спеціалізованого обладнання. Після обслуговування девайс ретельно перевіряється на функціональність. Після успішного ремонту ви отримуєте гарантію на ремонт TCL, що гарантує якість результатів.

Переваги професійного обслуговування телевізорів

Ми пишаємося своєю репутацією надійного та відповідального сервісного центру, який цінує час та довіру наших клієнтів. Відновлення роботи телевізора TCL – наш пріоритет, і ми готові надати вам якісний ремонт, а також консультації щодо його подальшої експлуатації. Незалежно від того, чи потрібна вам заміна деталей, ремонт плати живлення, вирішення проблем з екраном чи звуком, наша команда готова взятися за завдання будь-якої складності.

Довірте ремонт телевізора TCL у Харкові професіоналам та насолоджуйтесь якісним зображенням та звуком знову. Ми раді допомогти вам відновити функціональність вашого телевізора та зробити ваше перегляд телепередач і фільмів максимально комфортним. Залишайте заявку на нашому сайті, щоб оформити замовлення.

Вартість послуг з ремонту телевізорів TCL

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle