Ремонт телевізорів Toshiba будь-якої складності у Харкові

Ми на Google картах

м.Харків, вул. Полтавський шлях, 134

м.Мерефа, вул. Дніпровська, 218

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Ремонт телевізорів Toshiba всіх моделей у Харкові

якщо ваш телевізор Toshiba зіткнувся з проблемами, ви потрапили на адресу, де наші досвідчені фахівці допоможуть повернути вашому пристрою колишню функціональність та якісне зображення. Звертайтесь до нашого сервісний центр Toshiba у Харкові вже зараз, якщо ви хочете відновити вашу техніку оперативно.

Чому ламаються телевізори Toshiba?

Телевізори Toshiba, як і будь-яка інша електронна техніка, можуть зіткнутися з різними проблемами, які призводять до їхньої поломки. Ось деякі з найпоширеніших причин несправностей телевізорів Toshiba:

 • Зношування компонентів. Як і будь-які інші електронні пристрої, телевізори з часом можуть піддаватися зносу різних компонентів, таких як конденсатори, транзистори, мікросхеми та ін. Важливо використовувати оригінальні запчастини для обслуговування.
 • Перенапруга та електричні збої. Спалахи напруги, перепади або електричні збої можуть спричинити пошкодження електричних компонентів у телевізорі, що призводить до його поломки.
 • Пошкодження екрану. Механічні пошкодження екрана, такі як удари або натискання занадто сильної сили, можуть призвести до тріщин або поломки панелі.
 • Проблеми із програмним забезпеченням. Періодично оновлення програмного забезпечення або помилки у вбудованих програмах можуть призвести до неправильної роботи телевізора.
 • Перегрів. Недостатня вентиляція та перегрів можуть спричинити пошкодження внутрішніх компонентів телевізора, особливо при тривалій роботі пристрою.
 • Пошкодження електричного кола. Проводка або з'єднання всередині телевізора можуть бути пошкоджені, що призведе до збоїв у роботі.
 • Вплив зовнішніх факторів. Потрапляння рідини в телевізор, пил, комахи або інші сторонні предмети можуть спричинити коротке замикання або інші несправності.

Важливо відзначити, що несправності телевізорів можуть бути викликані як одним чинником, і їх комбінацією. Якість експлуатації, навколишнє середовище, регулярне технічне обслуговування та інші фактори можуть вплинути на довговічність роботи телевізора Toshiba. вартість ремонту залежатиме від складності поломки.

Переваги професійного ремонту

Професійні майстри з ремонту Smart TV мають досвід і знання в галузі ремонту телевізорів. Вони мають розуміння складної електроніки та спеціальні навички для діагностики та усунення проблем. Це дозволяє швидко та точно виявляти несправності та відновлювати працездатність пристрою.

Наші спеціалісти з ремонту телевізорів використовують оригінальні запчастини або високоякісні аналоги, що гарантує тривалий термін служби після ремонту. Це важливо для підтримки якості та надійності пристрою.

кваліфіковані техніки знають, як ефективно діагностувати та усувати несправності, що прискорює процес ремонту. Швидший ремонт означає, що ви швидше зможете насолоджуватися переглядом телевізора знову.

Чому слід звертатися до сервісу МегаКомп?

Наша компанія Мегакомп пропонує скористатися сервісом ремонту телевізорів у Харкові на вигідних умовах. Серед головних переваг роботи з нами:

 • безкоштовна діагностика несправностей;
 • високий професіоналізм майстрів;
 • оптимальне співвідношення ціни та якості на послугу;
 • використання лише оригінальних запчастин для ремонту.

Наші спеціалісти здійснюють ремонт LCD/LED-телевізорів. Високий професіоналізм та досвід дозволяють виконувати завдання будь-якої складності з мінімальними витратами для клієнтів. Для консультації та оформлення замовлення залишайте заявку. Ми проконсультуємо вас і допоможемо розібратися з неполадками.

Вартість послуг із ремонту телевізорів Toshiba

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle