ТЕЛЕФОНИ

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків усіх брендів у Харкові

Несправності мобільних пристроїв та портативної техніки – це неминучий наслідок їх активної експлуатації. Якщо пристрій несподівано виходить з ладу - його власник залишається не просто без засобу зв'язку, він відрізаний від світу інформації, втрачає важливі дані і навіть гроші.

Мережа термінового ремонту телефонів та планшетів «МегаКомп» – це невідкладна допомога для портативних та мобільних пристроїв усіх брендів та  моделей.

Якість ремонту будь-якого гаджета залежить від таких факторів, як:

 якісна оперативна діагностика;

 рівень професіоналізму сервісного інженера;

 наявність технічних та матеріальних ресурсів для термінового ремонту;

 знання та дотримання технології;

 використання офіційних запчастин;

 налагоджена логістика.

Майстри центру термінового ремонту «МегаКомп» виконають такі послуги, як діагностика та ремонт телефонів незалежно від бренду та характеру поломки. У нас є все, що потрібно для швидкого ремонту:

 запчастини, комплектуючі та витратні матеріали в наявності;

 новітнє обладнання для виконання різноманітних ремонтних робіт як старих моделей пристроїв, так і лише випущених;

 майстри зі світлими головами та золотими руками.

Ми налагодили процес ремонту техніки, оснастили майстерні найсучаснішим обладнанням, тому ви отримаєте відремонтовану річ точно вчасно та з гарантією.

Сервіс-центр "МегаКомп" - це розумні технології, без яких неможливий ремонт сучасних гаджетів. Ми працюємо як з фізичними, так і програмними неполадками.

ДІАГНОСТИКА І ШВИДКИЙ РЕМОНТ НОУТБУКІВ У «МЕГАКОМП» СЕРВІСІ

Сервісний центр "МегаКомп" успішно ремонтує не тільки мобільні пристрої, але також здійснює ремонт ноутбуків, планшетів та іншої техніки. Ви не втратите важливу інформацію, не залишитеся без доступу в мережу і можливості працювати в самий невідповідний момент, щоб не сталося з вашим гаджетом.

Якщо ноутбук перестав працювати чи не вмикатися, не варто самостійно його розбирати та намагатися ремонтувати. Можливо, проблема в харчуванні або програмному забезпеченні, що не потребує зайвого втручання у внутрішній світ пристрою. Усі проблеми з ноутбуками діляться на програмні та апаратні: вийшла з ладу материнська плата, обірвався контакт тощо. Трапляється, що сторонні пристрої, підключені до ноутбуків, викликають збої в роботі.

Фахівець сервісу продіагностує пристрій, визначить причину несправності та її характер, а потім діятиме за ситуацією. Сервісний інженер "МегаКомп" завжди запропонує замовнику оптимальне цінове вирішення проблеми, не витрачатиме гроші клієнта на недоцільний ремонт пристрою.

РЕМОНТ ТЕЛЕФОНІВ І ПЛАНШЕТІВ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ЧЕРЕЗ НОВУ ПОШТУ

Не в кожному населеному пункті можна знайти кваліфікованого майстра, а що казати, якщо йдеться про невелике село. Для клієнтів центру термінового ремонту «МегаКомп» можливий ремонт по всій Україні. Заповніть форму на сайті, після чого оператор зв'яжеться з Вами для обговорення подробиць: характеру поломки, вартості ремонту, термінів тощо.

Надіслати телефон у ремонт можна з будь-якого відділення «Нової Пошти» по Україні. Важливо забезпечити надійне пакування гаджета, щоб убезпечити його від пошкодження в процесі транспортування.

Найближчий ремонт телефонів "МегаКомп" - це сервіс, доступний кожному. У наших майстрів золоті руки, тож якість ремонту завжди на висоті. Ми заощадимо вам час та гроші.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle