Ремонт ноутбуків у Харкові з гарантією

Більшість користувачів комп'ютерної техніки віддають перевагу ноутбукам. Пріоритетні вимоги щодо вибору комп'ютера: мобільність, доступ до інтернету, зручність роботи. Винахід цього портативного комп'ютера полегшив життя і зробило його комфортнішим. Але ніщо не вічне і техніка з часом потребує ремонту, модернізації (апгрейд) та ін. Тому у разі виникнення поломок завжди потрібно мати під рукою номер Сервісного Центру, фахівці якого проведуть професійний ремонт. Компанія Мегакомп м. Харків виконує ремонт та обслуговування ноутбуків по всіх районах міста та області.

Ремонт ноутбуків у Харкові

Процес прийому техніки в ремонт здійснюється за кілька етапів:

 • виїзд комп'ютерного майстра додому або прийом техніки в офісі;
 • безкоштовна діагностика та виявлення проблеми;
 • узгодження вартості ремонту;
 • усунення несправності або заміна деталей за потребою;
 • повернення справного пристрою власнику та надання гарантійного талона.

Під час виконання ремонту ви можете на сайті нашої компанії відслідковувати статус, в якому знаходиться ноутбук – кнопку «Статус ремонту». Ця послуга створена для зручності користувача, щоб будь-якої миті була можливість дізнатися, на якій стадії ремонту знаходиться ваша техніка.

Розглянемо типові несправності ноутбуків

Проблема №1. Перегрів, перезавантаження, самостійне відключення ноутбука

Чищення від пилу, усунення перегріву - Харків

Якщо в процесі експлуатації ПК ви помітили, що ноутбук сильно гріється і дає збої: зависає, гальмує, самостійно перезавантажується або вимикається, то проблема, найчастіше зв'язна з апаратною, або програмною частиною комп'ютера.

Як правило, сильне нагрівання ноутбука пов'язане із засміченістю та надлишком пилу в системі охолодження. Вирішення цієї неполадки просте - замовити послугу чищення ноутбука від пилу. У процесі чищення девайс повністю розбирають, систему охолодження очищають від пилу та сміття, проводиться заміна термопасти, мастило кулера (вентилятора).

Проводити роботи з чищення ноутбука рекомендується не рідше одного разу на рік. Це золоте правило всім! Бувають винятки, за яких чистку потрібно робити частіше разу на рік. Наприклад, ви часто працюєте на свіжому повітрі або у будинку є домашні тварини. У разі засмічення системи інтенсивніше. Наслідки ігнорування перегріву призводять до того, що ноутбук почне гальмувати, самостійно перезавантажуватися, не вмикатися або зовсім мимоволі відключатися. Ці проблеми виникають від перегріву процесора ПК, тому якщо вчасно не очищати систему охолодження від пилу, це може призвести до серйозної поломки.

Чистка ноутбука від пилу - Одна з найдоступніших послуг сервісних центрів. Своєчасна профілактика – це запорука того, що девайс працюватиме повноцінно: без збоїв, шумів та інших неприємних моментів.

Проблема №2. Ноутбук залитий рідиною (пиво, чай, кава, молоко, сік, вода)

Ноутбук залитий рідиною

Попадання рідини на ноутбуки - Друга, після перегріву, поширена причина пошкодження ПК. Якщо пролита рідина потрапила на материнську платуЦе може послужити замиканню струмопровідних модулів, що спричинить пошкодження елементів на ній. Як тільки рідина проникла всередину пристрою, відразу необхідно знеструмити його - відключити від зовнішнього живлення та від'єднати акумулятор. Категорично не рекомендується включати ноутбук з залитою клавіатурою, промивати та чистити її. Шкоди від такого чищення буде ще більше. Попадання рідини на плату призводить до окислення елементів на ній і веде до незворотних наслідків, тому чим швидше залитий ноутбук опиниться в руках фахівців, тим більше гарантій, що ви відбудетеся лише легким переляком і нескладною процедурою. чищення материнської плати від корозії. Чим довше ви намагаєтеся вирішити проблему самостійно, тим складніший і дорогий ремонт надалі доведеться зробити. У випадку деяких рідин (наприклад, солодкий чай, вино, сік, газировка), через час ремонт практично неможливий.

Тому, якщо ви потрапили в таку ситуацію, одразу ж виймайте акумулятор та несіть лептоп у сервіс. Інженери займуться вашим пристроєм терміновому порядку, що збільшить шанси на повне відновлення залитого ноутбука.

Проблема №3. Ноутбук не вмикається

Причин, з яких ноутбук перестав вмикатися, може бути кілька:

 • Пошкоджене зарядний пристрій (блок живлення, адаптер живлення). Ця проблема може мати два характери: 1.) Стрибки напруги в електромережі негативно впливають на роботу не тільки блока живлення, але і всього ноутбука в цілому. Для безпечної роботи використовуйте стабілізатор напруги та мережевий фільтр. 2.) Механічне пошкодження зарядного пристрою, пов'язане з падінням блоку та неакуратною експлуатацією. Як першу, так і другу проблему можна вирішити, замовивши послугу ремонту зарядного пристрою.
 • Проблеми з батареєю бувають пов'язані з відпрацьованим ресурсом, внаслідок чого акумуляторна батарея приходить у непридатність. Перевірити цю проблему просто: достатньо вийняти акумулятор та увімкнути ноутбук без нього. У разі успішного запуску, доведеться або змінювати батарею, або працювати від мережі з вимкненим акумулятором.
 • Несправність в ланцюзі живлення – один із найгірших варіантів. Визначити та усунути поломку можливо лише після діагностики та ремонту.
 • Якщо ноутбук перестав вмикатися після сильного перегріву, це може говорити про вихід з ладу блоку живлення, або елементів материнської плати (процесор, мікроконтролер та ін). Точну причину поломки визначать після діагностики у майстерні.

Проблема №4. Ноутбук вмикається, але екран чорний

 • несправність екрану. Якщо при запуску ноутбук вмикається у звичайному режимі, але екран монітора залишається чорним, спробуйте підключити до ноутбука зовнішній монітор (як правило, ноутбуки мають гнізда для підключення додаткових моніторів). Якщо на зовнішньому моніторі з'явиться зображення, можна припустити, що вийшла з ладу матриця ноутбука (система підсвічування, шлейф та ін). Якщо на підключеному зовнішньому моніторі теж немає зображення, значить, поломка полягає в відео-чіпі (відеокарта), або пошкодження південного або північного мосту материнської плати (BGA - мікросхеми). виконати ребболінг самостійно неможливо. У вирішенні цієї проблеми не обійтися без послуг сервісного центру.
 • Причиною появи чорного екрана може бути зміна налаштувань BIOS. У цій ситуації допоможе скидання налаштувань BIOS на заводські.
 • Відсутність зображення може бути наслідком того, що материнська плата не бачить оперативної пам'яті. Розібратися в цій ситуації допоможе переустановка модуля оперативної пам'яті. Зробити це можна самостійно або довіритися фахівцям.
 • Відсутність зображення може свідчити про неполадки в системі підсвічування матриці. Посвітліть ліхтариком на дисплеї, якщо зображення проглядатиметься, отже, поломка визначена правильно. Допомогти в цій проблемі може ремонт або заміна лампи підсвічування.

Проблема №5. Розбитий екран, поламані деталі корпусу, відірвані петлі

Ще одна поширена проблема. Неакуратна експлуатація, падіння, тиску великою вагою ведуть до різних пошкоджень екрана ноутбука, в цьому випадку потрібно заміна матриці, т.к. ремонту вона підлягає. У разі будь-яких інших механічних ушкоджень необхідно провести ремонт чи заміну елементів корпусу.

Сервісний центр

Якщо ви зіткнулися з проблемою поломки ноутбука чи нетбука, наш Сервісний центр МегаКомп буде радий допомогти. Фахівці нашого сервісу проведуть безкоштовну діагностику вашого комп'ютера та усунуть поломку з наступною гарантією на виконані роботи. Не намагайтеся самостійно відремонтувати свій девайс, так ви можете лише посилити ситуацію. При виникненні проблем у пристрої краще відразу віддати його на діагностику майстрам, які зможуть встановити справжні причини поломки, і вона може бути іншою, ніж ви припускали.

Компанія МегаКомп понад 10 років надає послуги жителям міста Харкова та області з ремонту та обслуговування комп'ютерної та офісної техніки.

Наш сервіс це:

 • Професійна допомога в обслуговуванні, діагностиці, модернізації та ремонті ноутбуків усіх моделей;
 • Команда досвідчених інженерів із великим стажем;
 • Сучасне обладнання;
 • Якісні комплектуючі від виробників;
 • Доступність у ціні;
 • Гарантія на всі виконані роботи та комплектуючі;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин.

Ми спеціалізуємося на ремонті таких брендів: Apple, Samsung, Lenovo, Acer, Asus, Sony, LG, Dell, HP, Panasonic, друк, Toshiba, eMachines, Compaq, Fujitsu, Сіменс, Шлюз, Alienware, IBM, VAIO, DEXP, DNS і інші моделі.

Якщо виникли питання або потрібна консультація – Телефонуйте! Наші майстри із задоволенням допоможуть у вирішенні проблеми. Будемо раді відповісти на питання, що цікавлять!

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ НОУТБУКІВ

вид ремонтуВартість, грн.
Діагностика ноутбукаБезкоштовно
Чищення ноутбука400-500 грн.
Заміна роз'ємів (живлення, навушників, USB портів)350 - 450 грн.
Заміна корпусних деталей400 - 500 грн.
Ремонт корпусу (кріплення петель)300 - 600 грн.
Заміна жорсткого диска на ноутбуці   з вартістю жорсткого диска1100 - 2000 грн.
Заміна жорсткого диска на ноутбуці   без вартості запчастин100 - 200 грн.
Відновлення Windows після збою250 - 350 грн.
Перенесення/збереження даних з HDD, SSD, Flash200 - 450 грн.
Встановлення дод. Програмного забезпечення (антивірус, відеокодеки та ін.)150 - 300 грн.
Заміна матриці (дисплея)   без вартості дисплея150 - 200 грн.
Заміна матриці (дисплея)  з вартістю дисплеяВід 1500 грн.
Заміна клавіатури   без вартості клавіатури100 - 500 грн.
Заміна клавіатури   з вартістю клавіатуриВід 450 грн.
Ремонт материнської плати після залиття  без вартості запчастин1000 - 1400 грн.
Заміна північного мосту/відеочипу   з вартістю мосту/відеочипу1600 - 2500 грн.
Прошивка BIOS на справному ноутбуці300 - 400 грн.
Прошивка BIOS на несправному ноутбуці450 - 600 грн.
Реболлінг північного мосту/відеочипу  без гарантії950 грн.

Примітка: Ціна вказана за окремо взяту роботу і не включає вартість комплектуючих, що вимагають заміни; Конкретна вартість роботи залежить від складності її виконання.

Ваш сервісний центр МегаКомп.

Викликати фахівця