ЦІНИ НА РЕМОНТ APPLE MACBOOK AIR З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА МАТРИЦІ APPLE MACBOOK AIR ШВИДКО І ЕФЕКТИВНО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Заміна матриці Apple Macbook Air рекомендується у разі наявності тріщин або темних плям на місці удару. Найчастіше поломка виникає внаслідок сильного удару, різкої зміни температури та недбалості власника. Сервісний центр МегаКомп оснащений професійним обладнанням, що гарантує надійну заміну матриці Apple Macbook Air. Наші інженери мають багаторічну практику, що дозволяє безпечно виконати процедуру заміни в найкоротші терміни.

НОУТБУК APPLE MACBOOK AIR МАЄ 13,3-ДЮЙМОВИЙ ЕКРАН RETINA З ДОЗВОЛОМ 2560 Х 1600 ПУНКТІВ. ДИСПЛЕЙ Великолепно передає красу фотографій і занурює в атмосферу фільму. ПІДТРИМУЄТЬСЯ НІЧНИЙ РЕЖИМ, ЯКИЙ ПІДБУДОВУЄТЬСЯ ПІД ВЛАСНІ ПЕРЕВАГИ. АЛЕ НЕГЛЯДЯЧИ НА ВИСОКУ ЯКІСТЬ ЗБІРКИ, НЕПРЕДБАЧЕНІ СИТУАЦІЇ ВИПАДКУЮТЬСЯ З КОЖНИМ. 

У сервісному центрі «МегаКомп» на Холодній Горі заміна матриці Apple Macbook Air Вам коштуватиме набагато дешевше, ніж покупка нового пристрою. На складі майстерні є всі необхідні матеріали та комплектуючі для оперативного ремонту.

КОЛИ ПОТРІБНО ЗАМЕНІТИ ЕКРАН APPLE MACBOOK AIR?

Як показує досвід, замінити екран Apple Macbook Air слід у таких випадках:

 1. видно різні спотворення та смужки,
 2. періодично пропадає зображення,
 3. повністю чорний екран
 4. наявність тріщин та плям.

Оскільки матриця пристрою не ремонтується, необхідно замінити дисплей Apple Macbook Air. Завдяки постійному наявності деталей найвищої якості, ми виконаємо процедуру лише за кілька годин. А також надамо гарантію на всі послуги. Багаторічний досвід наших майстрів дозволяє замінити екран Apple Macbook Air надійно та безболісно. 

ЧИ ВАЖЛИВА ПРОФІЛАКТИКА APPLE MACBOOK AIR?

Оскільки будь-яка техніка з часом зношується, ми рекомендуємо регулярно проводити профілактику та чищення від пилу Apple Macbook Air. Перед початком ремонту наші майстри проводять детальну діагностику, щоб виявити уразливі місця пристрою і запобігти поломці. В іншому випадку Вам доведеться звернутися за ремонтом, коли апарат зламається. 

 Переваги звернення до нашої компанії:

 1. безкоштовна комплексна діагностика,
 2. гарантія на всі послуги
 3. ремонт у найкоротші терміни,
 4. сучасне обладнання,
 5. великий досвід роботи,
 6. ремонтуємо по всій Україні через Нову Пошту.

У Харкові наші відділення знаходяться біля метро, ​​тож до нас зручно діставатися. Але якщо у Вас виникли питання, сміливо пишіть онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle