ЦІНИ НА РЕМОНТ APPLE MACBOOK З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА МАТРИЦІ APPLE MACBOOK ПО ВСІЙ УКРАЇНІ БЕЗ НАЦІНОК І ПЕРЕПЛАТ

Заміна матриці Apple Macbook — завдання, яке потребує професійного інструментарію та багаторічної практики, тому не кожна майстерня береться за цю процедуру. Однак майстри сервісного центру «МегаКомп» мають належний досвід та апаратуру для безпечної заміни матриці Apple Macbook. Основними причинами її поломки є різкі зміни температури, недбале використання та фізична дія.

НОУТБУК APPLE MACBOOK ОБЛАДНАНИЙ ДИСПЛЕЄМ RETINA З ДОЗВОЛОМ 2304 Х 1440 ПІКСЕЛІВ. СПІВВІДНОСЕННЯ СТОРІН 16:10, А КУТ ОГЛЯДУ 178 ГРАДУСІВ. НА ТАКОМУ ЕКРАНІ БУДЬ-ЯКИЙ ЗОБРАЖЕННЯ ВИГЛЯДЕ НЕВЕРОЯТНО ЖИВИМ І ДЕТАЛІЗОВАНИМ. ОДНАК, НАВІТЬ ТАКИЙ НАДІЙНИЙ ГАДЖЕТ З ЧАСОМ ВИХОДИТЬ З БУДУ.

Якщо на Вашому ноутбуці пошкоджено скло, сміливо приносьте його до сервісного центру «МегаКомп» на Холодній Горі. На нашому складі завжди є необхідні деталі та матеріали для ремонту.

КОЛИ НЕОБХІДНО ЗАМІНИТИ ЕКРАН APPLE MACBOOK?

Зрозуміти, що настав час замінити екран Apple Macbook, можна за такими ознаками:

 1. помітно погіршилося підсвічування, 
 2. видно плями та смуги по екрану,
 3. пропадає зображення,
 4. наявність тріщин та темних плям.

Щоб безпечно замінити дисплей Apple Macbook, привозіть пристрій до однієї з наших майстерень. Досвідчені фахівці за лічені години відновлять колишню працездатність ноутбука. На заміну екрану Apple Macbook ми використовуємо високоякісні комплектуючі, які подарують оновлений вигляд девайсу. Крім того, ми надаємо гарантію на всі надані послуги. 

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНА ПРОФІЛАКТИКА APPLE MACBOOK?

На жаль, будь-яка техніка з часом зношується та потребує професійного обслуговування. Щоб уникнути серйозних поломок, слід регулярно проводити профілактику Apple Macbook, включаючи чищення від пилу та заміну термопасти. Компетентні фахівці нашої компанії виконують ретельну діагностику Apple Macbook, щоб визначити всі вразливі місця пристрою.  Чому нас рекомендують?

 1. надаємо безкоштовну діагностику,
 2. ніколи не відмовляємо у гарантії,
 3. професійна консультація,
 4. актуальні ціни,
 5. ремонт по всій Україні через Нову Пошту,
 6. зручне розташування. 

Знайти наші пункти прийому техніки досить просто, ми перебуваємо у Харкові біля метро. Якщо у Вас залишилися якісь питання, ставте їх в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle