Ремонт блока живлення ноутбука у Харкові

Ремонт блока живлення ноутбука - Харків

Компанія «МегаКомп» спеціалізується на проведенні діагностичних та ремонтних робіт, встановленні програмного забезпечення на портативних та стаціонарних комп'ютерах. Ноутбуки допомагають у роботі та навчанні, і коли відбувається поломка, усунути її потрібно якнайшвидше. Пропонуємо вам ремонт ноутбуків в Харкові будь-якої складності та будь-яких марок.

Одна з найпоширеніших проблем, з якою до нас звертаються, є несправність блоку живлення. Радимо вам, не намагатися самостійно впоратися із цим завданням. Це може призвести до повного виходу з блоку.

Основні причини поломки блока живлення ноутбука

Найпоширеніші види поломок: пошкодження кабелю живлення або «помер» блок живлення. Розглянемо докладніше, що саме призводить до появи цієї несправності.

Найчастіше ремонту потребує кабель блоку живлення ноутбука, якщо:

  • блок живлення знаходиться у звисаючому положенні, кабель може переломитися біля роз'єму живлення;
  • якщо ноутбук стоїть впритул до стіни, блок живлення упираються в перешкоду, кабель ушкоджується;
  • при торканні кабелю конектор висмикується з гнізда зарядки;
  • якщо кабель став «видобуванням» домашнього улюбленця;
  • неакуратне звернення під час транспортування ноутбука.

Це може призвести до того, що цілісність ізоляції буде порушена, обплетення розпускається, виникнуть перешкоди, перебої в роботі, або навіть повний вихід зарядного пристрою з ладу.

Ремонт блоку живлення може бути потрібним внаслідок перепаду напруги, механічних пошкоджень, при ігноруванні пошкодження кабелю. Ознаки «захворювання»: ноутбук не заряджається, зовсім не вмикається без використання батареї.

Як проводиться ремонт блоку живлення у «МегаКомп»

Ремонт блока живлення ноутбука - Харків

Перше, що робить майстер, проводить безкоштовну діагностику, визначає причину несправності. Якщо кабель пошкоджений, його потрібно змінювати. Якщо ви вважаєте, що це просто і можна виконати роботу самостійно, це поширена помилка. Головна складність полягає в тому, що сам блок живлення по периметру якісно та надійно спаяний. Самостійні спроби розтину приведуть, у кращому разі, до того, що ваша зарядка виглядатиме, як інвалід, подряпаний, поприскаканий та «прикрашений» ізолентою.

Ми виконуємо заміну кабелю зарядного пристрою ноутбука протягом декількох годин, за рахунок того, що маємо великий запас комплектуючих. Всі роботи виконуються акуратно, місця з'єднання спаюються, пристрій зберігає свою презентабельність.

Ремонт ноутбука залежить від причини поломки. У ньому може перегоріти світлодіод, конденсатор, діодний міст, контролери управління, силові ключі та ін. Звичайно, блок також потрібно буде розкрити. Іноді дійсно дешевше буде купити новий пристрій, ніж реанімувати згорілий, але це далеко не завжди так.

Чому ми не рекомендуємо купувати дешеві блоки живлення

Ремонт блока живлення ноутбука

Здавалося б, що простіше просто піти та купити зарядний блок замість поламаного. Але оригінальні блоки живлення коштують досить дорого. Так звані універсальні блоки живлення підходять для всіх практично моделей, але

Мають суттєві відмінності від оригіналу, основні з них:

  • недорогі аналоги не мають вбудованого контролера живлення, що може призвести до виходу з ладу не лише цього блоку, а й ноутбука;
  • обплетення навколо центральної (плюсової) два окремих проводки, а не як в оригіналі коаксіальна;
  • відсутній вбудований захист від короткого замикання;
  • у кілька разів вище за перешкоди у вихідній напрузі.

Тож якщо у вас виникли проблеми з блоком живлення, не поспішайте його викидати! Потрібен швидкий, якісний ремонт блока живлення ноутбука у Харкові недорого! Звертайтесь, вам у нас точно сподобається!

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАцікавити:

Вартість основних робіт з ремонту блоків живлення

вид ремонтуВартість, грн.
Діагностика ноутбукаБезкоштовно
Відновлення кабелю в зарядному пристрої110 - 200 грн.
Відновлення контактних майданчиків та провідників на платі100 - 220 грн.
Заміна кабелю в зарядному пристрої150 - 280 грн.
Заміна штекера в зарядному пристрої90 - 150 грн.
Заміна електролітичних конденсаторів у зарядному пристрої80 - 180 грн.
Пайка SMD-компонентів у зарядному пристрої100 - 180 грн.
Розбирання\складання зарядного пристрою50 - 150 грн.

Звертайтеся!  (095) 061-58-93. Фахівці компанії "МегаКомп" завжди готові прийти до вас на допомогу. Бажаєте, щоб ваш ноутбук працював бездоганно. Потрібен якісний ремонт? Телефонуйте!

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин. По всій Україні через транспортну компанію Нова Пошта.
Викликати фахівця